ROZMÓWCA NIE SŁYSZY MNIE

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Problemy z komunikacją mogą być frustrujące, zwłaszcza gdy słyszysz doskonale osobę po drugiej stronie, ale ona Ciebie już nie. Mikrofon stanowi integralną część płyty głównej telefonu, wobec czego, zanim będziemy w stanie dokładniej przybliżyć źródło problemu musimy wykonać bezpłatną diagnostykę w naszym serwisie. W większości przypadków udaje się nam naprawić płytę główną Twojego telefonu, bez wymiany komponentu – jest to tańsze, trwalsze i szybsze rozwiązanie. Wymiany są możliwe, choć traktujemy je jako ostateczność. Jeżeli w Twoim telefonie pojawił się problem z mikrofonem przyjdź do naszego serwisu – nasi specjaliści postarają się omówić z Tobą wszystkie scenariusze i określą wstępnie możliwy koszt naprawy Twojego smartfona.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6