PASKI NA WYŚWIETLACZU

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Pasy, zarówno poziome jak i pionowe na Twoim wyświetlaczu mogą być objawem zarówno uszkodzenia wyświetlacza, jak i problemów z połączeniem wyświetlacza i płytą główną Twojego telefonu. Wyświetlacz najczęściej połączony jest z płytą główną za pomocą taśmy FLEX, której jeden koniec wpięty jest w płytę główną, drugi zaś przylutowany do wyświetlacza. Jeżeli dochodzi do uszkodzenia taśmy, jej częściowego wypięcia lub przerwania ekran może wykazywać zróżnicowane objawy usterki – od źle działającego dotyku, aż po paski na wyświetlaczu. Zawsze, gdy naprawa dotyczy wyświetlacza konieczne jest otwarcie telefonu w ramach naszej bezpłatnej diagnostyki – dopiero rozpoznanie problemu jest podstawą do sugerowania potrzebnej naprawy i dokładnej wyceny usługi.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6