NIE SŁYSZĘ ROZMÓWCY

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeśli nie słyszysz swojego rozmówcy, mimo, ze on słyszy Ciebie istnieje duża szansa, że doszło do uszkodzenia głośnika Twojego telefonu. Warto jednak to ustalić, można to zrobić np. poprzez podłączenie słuchawek i przeprowadzenie rozmowy na słuchawkach, oraz odtworzenie utworu muzycznego, lub innego który zmusi głośnik do pracy. Ze względu na to, że głośnik jest przylutowany do płyty głównej, konieczna zawsze jest diagnostyka w naszym serwisie, istnieje duża szansa, że naprawimy Twój telefon bez konieczności wymiany głośnika – o ile uszkodzenie nie powstało w wyniku zalania lub spalenia, ewentualnie zniszczenia telefonu w sposób mechanicznych. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie, możesz liczyć, że nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby Twój telefon przywrócić do pełni sprawności, a jednocześnie aby naprawa była dla Ciebie uzasadniona ekonomicznie – zapraszamy do kontaktu i do wizyty z Twoim urządzeniem w jednym z naszych serwisów.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6