Nie działa wifi w telefonie

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

W Twoim telefonie przestało działać WIFI, a inne sprzęty łączą się z siecią bez problemu? Może to oznaczać uszkodzenie odbiornika – choć nie zawsze. Problemy z łączeniem się z WIFI, mogą wynikać również z oprogramowania i konfiguracji Twojego telefonu. Przeważnie, Twoje urządzenie otrzymuje adres IP automatycznie, jeśli jednak działa ono w trybie ręcznego nadawania mu adresu mogą wystąpić problemy z uzyskaniem połączenia.

Odradzamy próby samodzielnej konfiguracji telefonu, jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia w tym zakresie. Zawsze warto przyjść do naszego serwisu z telefonem – niezależnie od źródła problemu, które powoduje brak łączności pomiędzy routerem a Twoim telefonem nasi specjaliści dokonają poprawnej konfiguracji, naprawy, a nawet wymiany koniecznych komponentów w Twoim telefonie, tak abyś mógł cieszyć się stabilnym połączeniem z siecią!

Nie działa wifi w telefonie

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6