NIE DZIAŁA WIFI W TELEFONIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA WIFI W TELEFONIE

W Twoim telefonie przestało działać WIFI, a inne sprzęty łączą się z siecią bez problemu? Może to oznaczać uszkodzenie odbiornika – choć nie zawsze. Problemy z łączeniem się z WIFI, mogą wynikać również z oprogramowania i konfiguracji Twojego telefonu.

Przeważnie, Twoje urządzenie otrzymuje adres IP automatycznie, jeśli jednak działa ono w trybie ręcznego nadawania mu adresu mogą wystąpić problemy z uzyskaniem połączenia. Odradzamy próby samodzielnej konfiguracji telefonu, jeżeli nie posiadasz żadnego doświadczenia w tym zakresie.

Zawsze warto przyjść do naszego serwisu z telefonem – niezależnie od źródła problemu, które powoduje brak łączności pomiędzy routerem a Twoim telefonem nasi specjaliści dokonają poprawnej konfiguracji, naprawy, a nawet wymiany koniecznych komponentów w Twoim telefonie, tak abyś mógł cieszyć się stabilnym połączeniem z siecią!

serwis smartfonów