Nie działa karta sim / telefon nie widzi karty sim

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeśli Twój telefon nie wykrywa żadnej karty SIM, którą umieszczasz w slocie, może oznaczać to że doszło do uszkodzenia gniazda w telefonie. Ze względu na to, że gniazdo SIM jest narażone na uszkodzenia mechaniczne związane z wkładaniem i wyjmowaniem karty, konieczna będzie diagnostyka – w tym wypadku zarówno gniazda karty, jak i płyty głównej telefonu. Jeżeli gniazdo jest uszkodzone trwale możesz liczyć, że nasz serwis podejmie się jego wymiany na nowe, a całość usługi poświadczona zostanie gwarancją serwisową, która da Ci pewność, że telefon odebrany z naszego serwisu jest całkowicie sprawny. Ponieważ gniazda kart są przylutowane do płyty głównej konieczna jest bezpłatna diagnostyka, która wykluczy potencjalnie inne czynniki, np. zimne luty na płycie głównej.

Zapraszamy do kontaktu i do naszego serwisu, gdzie nasi konsultanci oszacują wstępnie koszt i zakres potrzebnej usługi w Twoim wypadku.

Nie działa karta sim / telefon nie widzi karty sim

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6