NIE DZIAŁA KARTA PAMIĘCI W SMARTFONIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA KARTA PAMIĘCI W SMARTFONIE

Karta pamięci w telefonie nie jest wykrywana? Znamy ten problem doskonale – jeżeli masz pewność, że karta włożona do telefonu jest sprawna, niewykluczone że doszło do uszkodzenia gniazda karty pamięci.

Uszkodzenia tego typu powstają dość często – czasem wystarczy z zbyt mocno docisnąć kartę, by gniazdo zostało trwale uszkodzone. W tego typu przypadkach najczęściej wymieniane jest całe gniazdo, ponieważ jego naprawa kosztowałaby więcej, niż wmontowanie całkowicie nowego.

Mimo wszystko wstępem do ostatecznej oceny zakresu naprawy jest w tym wypadku bezpłatna diagnostyka na którą zapraszamy do naszego serwisu, pozwoli ona nam zapoznać się z Twoim sprzętem, wycenić i określić zakres usługi.

serwis smartfonów