NIE DZIAŁA DOTYK W TELEFONIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA DOTYK W TELEFONIE

Telefon, który niepoprawnie wykrywa dotyk lub nie wykrywa go wcale - staje się niepotrzebnym źródłem irytacji i stresu. Przed oddaniem telefonu do serwisu warto sprawdzić, czy na ekranie nie znajdują się jakieś zabrudzenia, które mogłyby powodować niepoprawne odczytywanie bodźców przez telefon. Jeżeli mamy już pewność, że nie jest to wina brudu - wtedy zalecana jest wizyta w serwisie. Winnym tego stanu rzeczy jest najczęściej uszkodzony digitizer w urządzeniu, który trzeba wymienić na nowy. O ile w starych urządzeniach taka operacja była możliwa do wykonania w domu i istniało duże prawdopodobieństwo, że telefon nie zostanie bardziej uszkodzony niż był - tak w nowoczesnych urządzeniach lepiej zwrócić się do specjalistów. Urządzenia bardzo często projektowane są w taki sposób, aby jak najbardziej utrudnić możliwość jego naprawy. Potrzebny jest nowoczesny sprzęt oraz bardzo duża wiedza jak i zdolności manualne. Serwis Iviter posiada najnowocześniejszy sprzęt do dokonywania napraw urządzeń mobilnych. Zatrudniamy też najzdolniejszych techników z całej Polski, którzy mają za sobą setki, o ile nie tysiące naprawionych sprzętów. Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną diagnozę! Zapraszamy