Naprawa oprogramowania w smartfonie

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Serwis nasz prowadzi prace związanie z naprawą i aktualizacją oprogramowania smartfonów. Szybko i skutecznie likwidujemy wszelkie rodzaje usterek.

Aktualizacja systemu

Jeśli smartfon nie działa właściwie, zawiesza się, spowalnia, bądź w ogóle przestał działać, serwis nasz może dokonać odpowiedniej optymalizacji bądź naprawy oprogramowania, a także aktualizacji systemu do najnowszej wersji, oczywiście z uwzględnieniem możliwości sprzętowych urządzenia.

Usuwanie blokady SIMLOCK

Serwis nasz zdejmuje blokady z telefonów wszystkich wiodących i mniej znanych producentów, umożliwiając tym samym użycie w telefonie dowolnej karty SIM, dowolnego operatora. Procedura jest bezinwazyjna i nie powoduje utraty danych ani zmiany ustawień telefonu. Zapraszamy.

Rootowanie

Przeprowadzamy naprawy systemów, w których podczas rootowania popełniono błędy. Rootowanie jest działaniem z pozycji administratora na plikach systemowych w celu ich odpowiedniej modyfikacji. Operacje takie pozwalają na znoszenie różnych limitów wprowadzanych np. przez producentów smartfonów – umożliwiają dostęp do zablokowanych funkcji urządzenia. Przestrzegamy jednak przed konsekwencjami działań na plikach systemowych i ich nieprzemyślanych modyfikacji. Błędy popełnione podczas rootowania prowadzą do uszkodzeń systemu i w konsekwencji do unieruchomienia całego urządzenia. Jeśli jednak zdarzyła się tego typu awaria – służymy pomocą.

Naprawa oprogramowania w smartfonie

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6