Naprawa oprogramowania w smartfonie Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

1. Potwierdzamy - jesteśmy otwarci, działamy normalnie, a nawet jeszcze skuteczniej!
2. Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia szczegółów. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwis nasz prowadzi prace związanie z naprawą i aktualizacją oprogramowania smartfonów. Szybko i skutecznie likwidujemy wszelkie rodzaje usterek.

Aktualizacja systemu

Jeśli smartfon nie działa właściwie, zawiesza się, spowalnia, bądź w ogóle przestał działać, serwis nasz może dokonać odpowiedniej optymalizacji bądź naprawy oprogramowania, a także aktualizacji systemu do najnowszej wersji, oczywiście z uwzględnieniem możliwości sprzętowych urządzenia.

Usuwanie blokady SIMLOCK

Serwis nasz zdejmuje blokady z telefonów wszystkich wiodących i mniej znanych producentów, umożliwiając tym samym użycie w telefonie dowolnej karty SIM, dowolnego operatora. Procedura jest bezinwazyjna i nie powoduje utraty danych ani zmiany ustawień telefonu. Zapraszamy.

Rootowanie

Przeprowadzamy naprawy systemów, w których podczas rootowania popełniono błędy. Rootowanie jest działaniem z pozycji administratora na plikach systemowych w celu ich odpowiedniej modyfikacji. Operacje takie pozwalają na znoszenie różnych limitów wprowadzanych np. przez producentów smartfonów – umożliwiają dostęp do zablokowanych funkcji urządzenia. Przestrzegamy jednak przed konsekwencjami działań na plikach systemowych i ich nieprzemyślanych modyfikacji. Błędy popełnione podczas rootowania prowadzą do uszkodzeń systemu i w konsekwencji do unieruchomienia całego urządzenia. Jeśli jednak zdarzyła się tego typu awaria – służymy pomocą.

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).