Naprawa oprogramowania w smartfonie IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Naprawa oprogramowania w smartfonie

Serwis nasz prowadzi prace związanie z naprawą i aktualizacją oprogramowania smartfonów. Szybko i skutecznie likwidujemy wszelkie rodzaje usterek.

Aktualizacja systemu

Jeśli smartfon nie działa właściwie, zawiesza się, spowalnia, bądź w ogóle przestał działać, serwis nasz może dokonać odpowiedniej optymalizacji bądź naprawy oprogramowania, a także aktualizacji systemu do najnowszej wersji, oczywiście z uwzględnieniem możliwości sprzętowych urządzenia.

Usuwanie blokady SIMLOCK

Serwis nasz zdejmuje blokady z telefonów wszystkich wiodących i mniej znanych producentów, umożliwiając tym samym użycie w telefonie dowolnej karty SIM, dowolnego operatora. Procedura jest bezinwazyjna i nie powoduje utraty danych ani zmiany ustawień telefonu. Zapraszamy.

Rootowanie

Przeprowadzamy naprawy systemów, w których podczas rootowania popełniono błędy. Rootowanie jest działaniem z pozycji administratora na plikach systemowych w celu ich odpowiedniej modyfikacji. Operacje takie pozwalają na znoszenie różnych limitów wprowadzanych np. przez producentów smartfonów – umożliwiają dostęp do zablokowanych funkcji urządzenia. Przestrzegamy jednak przed konsekwencjami działań na plikach systemowych i ich nieprzemyślanych modyfikacji. Błędy popełnione podczas rootowania prowadzą do uszkodzeń systemu i w konsekwencji do unieruchomienia całego urządzenia. Jeśli jednak zdarzyła się tego typu awaria – służymy pomocą.