Migający ekran w telefonie.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeśli w Twoim telefonie pojawia się problem z wyświetlaczem, zawsze istnieje szansa na naprawę bez wymiany części – zwłaszcza, że w nowszych modelach telefonów wiodących marek, wyświetlacz stanowi ogromną część wartości telefonu, co przekłada się z kolei na brak opłacalności naprawy. Gdy ekran miga, nie wyświetla poprawnie kolorów, pojawiają się artefakty – nie czekaj, zanim dojdzie do poważnej usterki wyświetlacza jest nadal duża szansa na naprawę taśmy FLEX, która łączy wyświetlacz z płytą główną telefonu, a także na naprawę płyty głównej, jeśli usterka wynika bezpośrednio z jej wadliwego działania.

Zawsze, gdy dochodzi do problemów z wyświetlaczem zachęcamy do kontaktu z naszym serwisem – diagnostyka w naszej firmie jest bezpłatna i niezobowiązująca, zaś wymienione elementy posiadają roczną gwarancję.

Migający ekran w telefonie

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6