Ekran nie wyłącza się podczas rozmowy

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Ekran, który nie wyłącza się podczas rozmowy (przyłożeniu do ucha) jest nie tylko irytujący, ale może też nas narazić na dodatkowe koszta związane z przypadkowym użyciem jakichś płatnych funkcji urządzenia. Zdecydowanie najczęstszą przyczyną takiej usterki uszkodzony czujnik zbliżeniowy w telefonie. Naprawa może wydawać się prosta, jednakże nowoczesne smartfony, w celu zachowania pewnych pożądanych cech urządzenia - są bardzo trudne do demontażu. Możemy takiej naprawy dokonać w swoim domu, jednakże istnieje ogromne prawdopodobieństwo dokonania jeszcze większych uszkodzeń niż to, dla którego chcieliśmy otworzyć telefon. Lepiej oddać sprawę w doświadczone ręce.

Serwis Iviter z Warszawy to jeden z największych i najlepszych w Polsce. Posiadamy niesamowicie zdolnych i wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do dokonywania nieinwazyjnych napraw. Zapraszamy na darmową diagnozę. Oferujemy najwyższą jakość za przystępną cenę.

Ekran nie wyłącza się podczas rozmowy

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6