EKRAN NIE WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS ROZMOWY IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

EKRAN NIE WYŁĄCZA SIĘ PODCZAS ROZMOWY

Ekran, który nie wyłącza się podczas rozmowy (przyłożeniu do ucha) jest nie tylko irytujący, ale może też nas narazić na dodatkowe koszta związane z przypadkowym użyciem jakichś płatnych funkcji urządzenia. Zdecydowanie najczęstszą przyczyną takiej usterki uszkodzony czujnik zbliżeniowy w telefonie. Naprawa może wydawać się prosta, jednakże nowoczesne smartfony, w celu zachowania pewnych pożądanych cech urządzenia - są bardzo trudne do demontażu. Możemy takiej naprawy dokonać w swoim domu, jednakże istnieje ogromne prawdopodobieństwo dokonania jeszcze większych uszkodzeń niż to, dla którego chcieliśmy otworzyć telefon. Lepiej oddać sprawę w doświadczone ręce. Serwis Iviter z Warszawy to jeden z największych i najlepszych w Polsce. Posiadamy niesamowicie zdolnych i wykwalifikowanych techników, którzy są w stanie poradzić sobie z każdą usterką. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt do dokonywania nieinwazyjnych napraw. Zapraszamy na darmową diagnozę. Oferujemy najwyższą jakość za przystępną cenę.