Brak dźwięku w słuchawkach smartfona

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeśli głośnik Twojego telefonu działa bez zarzutu, a problem objawia się dopiero gdy podłączyć słuchawki – często przyczyna leży w gnieździe AUX. Warto dla pewności przetestować przynajmniej dwie pary słuchawek, aby mieć pewność, że uszkodzenie dotyczy telefonu, a nie podłączonego urządzenia.

Gniazdo słuchawkowe przylutowane jest do płyty głównej telefonu – jego uszkodzenie może wynikać z przykładania zbyt dużej siły, prowadzącej do uszkodzenia wnętrza gniazda lub oderwania go od płyty głównej.

W przypadku, gdy nie słyszysz dźwięku w słuchawkach koniecznie przyjdź lub zadzwoń do naszego serwisu, postaramy się pomóc, a podczas wizyty w naszym serwisie możesz przekazać swój telefon do bezpłatnej diagnostyki, po której otrzymasz od nas informacje o rodzaju usterki, zakresie i cenie wymaganej naprawy.

Brak dźwięku w słuchawkach smartfona

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6