BRAK DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH SMARTFONA IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

BRAK DŹWIĘKU W SŁUCHAWKACH SMARTFONA

Jeśli głośnik Twojego telefonu działa bez zarzutu, a problem objawia się dopiero gdy podłączyć słuchawki – często przyczyna leży w gnieździe AUX. Warto dla pewności przetestować przynajmniej dwie pary słuchawek, aby mieć pewność, że uszkodzenie dotyczy telefonu, a nie podłączonego urządzenia.

Gniazdo słuchawkowe przylutowane jest do płyty głównej telefonu – jego uszkodzenie może wynikać z przykładania zbyt dużej siły, prowadzącej do uszkodzenia wnętrza gniazda lub oderwania go od płyty głównej.

W przypadku, gdy nie słyszysz dźwięku w słuchawkach koniecznie przyjdź lub zadzwoń do naszego serwisu, postaramy się pomóc, a podczas wizyty w naszym serwisie możesz przekazać swój telefon do bezpłatnej diagnostyki, po której otrzymasz od nas informacje o rodzaju usterki, zakresie i cenie wymaganej naprawy.