BARDZO KRÓTKO DZIAŁA BATERIA

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Jeżeli w Twoim telefonie bateria rozładowuje się bardzo szybko – np. w ciągu godziny od pełnego jej naładowania może to oznaczać cały szEreg usterek. Oczywiście pierwszym skojarzeniem będzie bateria, ale z naszego doświadczenia wynika, że nie zawsze jest to wina samych zużytych ogniw. Wymiany baterii są u nas możliwe, zawsze korzystamy także z oryginalnych baterii przeznaczonych do Twojego telefonu, montowanie zamienników, choć jest nieco tańsze grozi trwałym uszkodzeniem Twojego jego smartfona! Poza baterią problemy z ładowaniem, szybkim rozładowywaniem się telefonu i skokami poziomu baterii mogą być związane z kontrolerem baterii na płycie głównej telefonu, warto zawsze przyjść do naszego serwisu i zostawić go celem bezpłatnej diagnostyki naszym specjalistom.

BARDZO KRÓTKO DZIAŁA BATERIA

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6