Wymiana gniazda zasilania, słuchawkowego, karty pamięci, USB. IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Wymiana gniazda zasilania, słuchawkowego, karty pamięci, USB.

Wachlarz usług oferowanych przez nasz serwis obejmuje także wymianę bądź naprawę wszelkiego typu gniazd tabletu odpowiedzialnych za komunikację z urządzeniem. Wymieniamy gniazda zasilania, USB, HDMI, słuchawkowe, kart pamięci itp. Podzespoły te narażone są na uszkodzenia mechaniczne, których konsekwencją jest często wyrwanie gniazda, bądź defekty wynikające ze zmęczenia materiału. Uszkodzenia podzespołów tego typu na ogół uniemożliwiają komunikację z urządzeniem, choć niekiedy jedynie ją utrudniają, zakłócając przebiegi sygnałów (przerwy lub trzaski w słuchawkach). Tego typu praca jest szczególnie niebezpieczna w przypadku gniazda zasilania – używanie gniazda w takim stanie powodować może zwarcia, których konsekwencją mogą być poważne i kosztowne uszkodzenia płyty głównej.

W przypadku jakichkolwiek niepokojących objawów występujących podczas ładowania tabletu – przerwy w zasilaniu, grzanie gniazda – zalecamy zgłosić usterkę do serwisu. Doświadczony technik jest w stanie dokonać odpowiedniej oceny niepokojących sygnałów. Diagnoza usterki w przypadku naszego serwisu zawsze pozostaje bezpłatna.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki