Wymiana głośnika, mikrofonu, aparatu fotograficznego IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana głośnika, mikrofonu, aparatu fotograficznego

Serwisujemy awarie wszelkich podzespołów wchodzących w skład wyposażenia tabletu, takich jak głośnik, mikrofon czy moduł aparatu fotograficznego.

Jeśli podczas odtwarzaniu multimediów jakość dźwięku nie jest zadowalająca (bądź występuje całkowity brak dźwięku), winny może być uszkodzony głośnik. Serwis nasz jest w stanie błyskawicznie zdiagnozować tego typu usterkę i równie szybko ją usunąć. Naprawa wiąże się na ogół z wymianą podzespołu.

Podobnie w przypadku mikrofonu - awaria związana jest z koniecznością jego wymiany. Objawem jego uszkodzenia może być niska jakość dźwięku rejestrowanych nagrań, bądź brak dźwięku w ogóle.

Uszkodzenia aparatu fotograficznego na ogół widoczne są na fotografiach – np. brak ostrości, często wiążą się z całkowitym brakiem możliwości wykonania zdjęcia.

Rozstrzygnięcie co do ostatecznych przyczyn awarii – sprzęt czy oprogramowanie – następuje zawsze na podstawie przeprowadzonej przez serwis diagnozy. Diagnoza usterki i wycena naprawy dokonywane są bezpłatnie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki