Wymiana głośnika, mikrofonu, aparatu fotograficznego IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana głośnika, mikrofonu, aparatu fotograficznego

Serwisujemy awarie wszelkich podzespołów wchodzących w skład wyposażenia tabletu, takich jak głośnik, mikrofon czy moduł aparatu fotograficznego.

Jeśli podczas odtwarzaniu multimediów jakość dźwięku nie jest zadowalająca (bądź występuje całkowity brak dźwięku), winny może być uszkodzony głośnik. Serwis nasz jest w stanie błyskawicznie zdiagnozować tego typu usterkę i równie szybko ją usunąć. Naprawa wiąże się na ogół z wymianą podzespołu.

Podobnie w przypadku mikrofonu - awaria związana jest z koniecznością jego wymiany. Objawem jego uszkodzenia może być niska jakość dźwięku rejestrowanych nagrań, bądź brak dźwięku w ogóle.

Uszkodzenia aparatu fotograficznego na ogół widoczne są na fotografiach – np. brak ostrości, często wiążą się z całkowitym brakiem możliwości wykonania zdjęcia.

Rozstrzygnięcie co do ostatecznych przyczyn awarii – sprzęt czy oprogramowanie – następuje zawsze na podstawie przeprowadzonej przez serwis diagnozy. Diagnoza usterki i wycena naprawy dokonywane są bezpłatnie.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).