SERWIS TABLETÓW ASUS IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

SERWIS TABLETÓW ASUS

Serwisujemy tablety marki Asus. Przyjdź ze swoim tabletem do naszego serwisu – rozwiązujemy trudne przypadki, ale również wymieniamy gniazda ładowania, wyświetlacze i dotyk. Zawieszające się oprogramowanie tabletu również nie stanowi dla nas przeszkody, wykonujemy szeroki wachlarz usług, a nasze naprawy poświadczamy gwarancją, która daje Ci pewność, że Twój tablet będzie całkowicie sprawny po serwisie.

serwis asus

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki