NIE DZIAŁA WIFI W TABLECIE IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

NIE DZIAŁA WIFI W TABLECIE

Odbiornik WIFI w tablecie umiejscowiony jest na płycie głównej, jeżeli pojawił się problemy z wyszukiwaniem sieci wifi, lub połączeniem do nich, warto przyjść z tabletem do naszego serwisu celem bezpłatnej diagnostyki.

Ponieważ poza elementem płyty głównej, wifi jest sterowane również poprzez oprogramowanie, początkiem określenia problemu będzie sprawdzenie, co dokładnie w tablecie zawiodło.

W przypadku uszkodzenia elementu płyty możesz liczyć, że zostanie on naprawiony, lub wymieniony na nowy, co zaowocuje powrotem sprawności. W przypadku problemu z oprogramowaniem, możesz liczyć na jego reinstalację lub naprawę, która pozwoli tabletowi znowu łączyć się z sieciami wifi.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki