Naprawa/aktualizacja oprogramowania IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Naprawa/aktualizacja oprogramowania

Jeśli tablet pracuje wolno, zawiesza się, nie reaguje na polecenia użytkownika, aplikacje nie chcą się instalować bądź uruchamiać, pojawiają się błędy, problem może dotyczyć systemu operacyjnego urządzenia, który z upływem czasu z powodu obciążenia zainstalowanymi aplikacjami, infekcji wirusowej, niewłaściwie przeprowadzonej aktualizacji oraz zwykłego, codziennego działaniami na przechowywanych danych może utracić swoją sprawność.

Serwis nasz prowadzi wszelkie prace związane z konserwacją systemu – usuwanie zbędnych plików, reinstalację, aktualizację, naprawę błędów powstałych w wyniku niewłaściwego rootowania. Priorytetem podczas wykonywanie wszelkich czynności serwisowych w kontekście oprogramowania jest zachowanie danych i aplikacji użytkownika. Zawsze staramy się odzyskać wszelkie zgromadzone w pamięci tabletu pliki – zdjęcia, filmy, dokumenty – i w przypadku ewentualnej reinstalacji systemu dokonać ich transferu. Przed utratą danych zabezpiecza kopia zapasowa – zachęcamy do systematycznego uaktualniania zawartości tabletu – natomiast wszystkim użytkownikom, którzy nie czują się na siłach przeprowadzić tego typu czynności serwis nasz oferuje pomoc. Backup danych zabezpiecza użytkownika tabletu przed utratą plików w wyniku awarii bądź przypadkowego ich skasowania. Treść tabletu nie przepada – z utworzonej wcześniej kopii można odtworzyć zawartość pamięci urządzenia w wymiarze ostatniej jej aktualizacji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki