Naprawa tabletu po zalaniu IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Naprawa tabletu po zalaniu

Zalanie tabletu to bardzo często występująca przyczyna awarii tych urządzeń. Niestety wilgoć dla sprzętów elektronicznych bywa bezlitosna. Nawet jeśli po takim wypadku i wysuszeniu tablet będzie działał, nigdy nie ma pewności czy wewnątrz urządzenia nie zachodzą powolne procesy chemiczne, które w niedalekiej przyszłości spowodują awarię urządzenia. Wilgoć bowiem pozostawia osady przyspieszające procesy korozyjne podzespołów co w krótkim czasie prowadzić może do rozległych i poważnych defektów.

Aby zminimalizować obszar ewentualnych uszkodzeń zawsze w przypadku kontaktu z cieczą należy natychmiast wyłączyć urządzenie. Kolejnym zalecanym rozwiązaniem jest dostarczenie sprzętu do serwisu, w którym zostanie on poddany odpowiednim zabiegom usuwającym pozostałe osady. Czyszczenie takiego tabletu jest bardzo czasochłonną i trudną procedurą wymagającą odpowiedniego zaplecza technicznego – czynność ta odbywa się przy udziale myjek ultradźwiękowych z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych wypłukujących zanieczyszczenia z najmniejszych zakamarków płyty głównej. Postępowanie takie stwarza szansę przywrócenia tabletowi pełnej sprawności, a także eliminuje potencjalne koszty napraw generowane przez szkody zaistniałe podczas prób jego pochopnego uruchomienia po kontakcie z cieczą.

Serwis nasz posiada ogromne doświadczenie w pracy z zalaną elektroniką, co przy odpowiednim wyposażeniu technicznym, stwarza realne szanse na przywrócenie pierwotnej wartości sprzętom po tak niefortunnych wypadkach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki