Naprawa tabletu po zalaniu IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Naprawa tabletu po zalaniu

Zalanie tabletu to bardzo często występująca przyczyna awarii tych urządzeń. Niestety wilgoć dla sprzętów elektronicznych bywa bezlitosna. Nawet jeśli po takim wypadku i wysuszeniu tablet będzie działał, nigdy nie ma pewności czy wewnątrz urządzenia nie zachodzą powolne procesy chemiczne, które w niedalekiej przyszłości spowodują awarię urządzenia. Wilgoć bowiem pozostawia osady przyspieszające procesy korozyjne podzespołów co w krótkim czasie prowadzić może do rozległych i poważnych defektów.

Aby zminimalizować obszar ewentualnych uszkodzeń zawsze w przypadku kontaktu z cieczą należy natychmiast wyłączyć urządzenie. Kolejnym zalecanym rozwiązaniem jest dostarczenie sprzętu do serwisu, w którym zostanie on poddany odpowiednim zabiegom usuwającym pozostałe osady. Czyszczenie takiego tabletu jest bardzo czasochłonną i trudną procedurą wymagającą odpowiedniego zaplecza technicznego – czynność ta odbywa się przy udziale myjek ultradźwiękowych z zastosowaniem odpowiednich środków chemicznych wypłukujących zanieczyszczenia z najmniejszych zakamarków płyty głównej. Postępowanie takie stwarza szansę przywrócenia tabletowi pełnej sprawności, a także eliminuje potencjalne koszty napraw generowane przez szkody zaistniałe podczas prób jego pochopnego uruchomienia po kontakcie z cieczą.

Serwis nasz posiada ogromne doświadczenie w pracy z zalaną elektroniką, co przy odpowiednim wyposażeniu technicznym, stwarza realne szanse na przywrócenie pierwotnej wartości sprzętom po tak niefortunnych wypadkach.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).