Naprawa płyty głównej – lutowanie BGA/Reballing IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Naprawa płyty głównej – lutowanie BGA/Reballing

W przypadku awarii płyty głównej serwis nasz jest w stanie dokonać jej naprawy, ograniczając w ten sposób koszt usługi, który zazwyczaj jest wysoki w przypadku konieczności wymiany całej płyty. Takie działania są możliwe dzięki odpowiedniej wiedzy i doświadczeniu personelu, a także specjalistycznemu wyposażeniu technicznemu, w postaci m.in. stacji lutowniczej do układów BGA, jakim dysponuje nasz serwis – naprawy takie wykonujemy na miejscu, nie zlecając żadnego z etapów procesu serwisowego jakimkolwiek podwykonawcom.

Objawów wskazujących na awarie płyty głównej może być wiele: niewyraźny obraz, czarny lub biały ekran wyświetlacza, brak aktywności niektórych portów, występowanie różnych pasków, „krzaczków” na wyświetlaczu, brak reakcji na włącznik itd. Niektóre z objawów mogą dotyczyć jednak usterki zupełnie innego rodzaju, stąd konieczna jest zawsze wizyta w serwisie, gdzie wstępnie dokonana zostanie odpowiednia i właściwa diagnoza.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki