Serwis – Naprawa stacji parowych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Serwis – Naprawa stacji parowych

Serwisujemy stacje parowe (generatory pary) – nowoczesne urządzenia prasujące, stosowane przez profesjonalistów, ale także i zwykłych użytkowników. Nasz fachowy zespół serwisantów oraz odpowiednio wyposażone zaplecze techniczne są gwarantem właściwie przeprowadzonej naprawy. Diagnoza usterki oraz wycena kosztów jej usunięcia są w naszym serwisie bezpłatne. Na wszystkie wykonane działania naprawcze udzielamy stosownej gwarancji.

Stacje parowe to urządzenia prasujące, wytwarzające parę pod znacznie większym ciśnieniem w porównaniu do zwykłego żelazka – 3,5 Ba to w zasadzie minimum. Para rozluźnia włókna tkaniny i odpowiednio je wygładza – to właśnie ona, a nie temperatura i ciężar, jest głównym czynnikiem prasującym, przez co ubrania zachowują dłużej trwałość (nie niszczą się pod wpływem mechanicznego tarcia i nacisku). Niestety porządne urządzenia tego rodzaju często są dość drogie, a poprzez swoją budowę, zastosowane elementy i materiały, nie należą także do najtańszych w serwisowaniu.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki