Serwis – Naprawa mikserów ręcznych/ gastronomicznych IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).

Serwis – Naprawa mikserów ręcznych/ gastronomicznych

Serwisujemy zaawansowane nowoczesne urządzenia kuchenne przeznaczone do pracy w gastronomii i domowej kuchni. Zapewniamy doświadczony zespół serwisantów będących rękojmią skutecznie przeprowadzonej naprawy. Zawsze oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń, a na wszystkie działania serwisowe udzielamy stosownej gwarancji.

Pomimo tego, iż urządzenia do zastosowań profesjonalnych cechują się podwyższoną wytrzymałością, a co za tym idzie większą niezawodnością w stosunku do zwykłego sprzętu kuchennego, także one niestety ulegają awariom. W przypadku wystąpienia usterki służymy pomocą. Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki