Serwis - naprawa pojazdów typu Segway IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis - naprawa pojazdów typu Segway

Serwisujemy segwaye, coraz bardziej popularne dwukołowe pojazdy elektryczne. Naprawiamy wszystkie modele, także wersje miniPRO. Obsługujemy pojazdy wiodących na rynku producentów, w tym Segway, Xiaomi, Eswing, Airwheel.

Prowadzimy wszelkiego typu serwisowanie - wymianiamy silniki, baterie, żyroskopy, naprawiamy płyty główne. Nasz wykwalifikowany zespół serwisantów wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym jest gwarantem rzetelnie przeprowadzonego procesu naprawczego.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i kosztorys ewentualnego usunięcia usterki. Diagnostyka segwaya jest niezobowiązująca - na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naprawy pojazdu nie ponosząc żadnych opłat. Na wykonane usługi udzielamy oczywiście gwarancji.

Staramy się działać sprawnie - zależy nam, aby pojazd jak najszybciej powrócił do użytkownika i mógł znów służyć w terenie.

Jeśli Twój segway przestał jeździć, albo dzieje się z nim coś niepokojącego - zapraszamy do nas. Służymy pomocą.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).