SERWIS - NAPRAWA MONOCYKLI ELEKTRYCZNYCH IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

SERWIS - NAPRAWA MONOCYKLI ELEKTRYCZNYCH

Naprawiamy monocykle, cieszące się coraz większą popularnością miejskie pojazdy elektryczne. Serwisujemy modele wszystkich wiodących producentów, w tym m.in. InMotion, King Song, Airwheel, Ninebot Segway, bWheel.

Nasz doświadczony zespół serwisantów, wsparty bogato wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych, jest w stanie zmierzyć się z każdym rodzajem usterki, włącznie z zalaną elektroniką urządzenia.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń i wycenę kosztów usunięcia usterki. Diagnostyka jest niezobowiązująca - rezygnacja z naprawy na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na przeprowadzone u nas naprawy udzielamy oczywiście gwarancji.

Staramy się działać szybko - Twój monocykl nie spędzi w serwisie ani minuty dłużej niż jest to konieczne, aby w pełni sprawny i bezpieczny mógł wrócić na ulice miasta.

Jeśli Twój monocykl uległ awarii i szukasz odpowiedniego serwisu - zapraszamy do nas. Zapewniamy, iż trafi w odpowiednie ręce.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).