SERWIS - NAPRAWA LONGBOARDÓW ELEKTRYCZNYCH IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

SERWIS - NAPRAWA LONGBOARDÓW ELEKTRYCZNYCH

Serwisujemy deskorolki elektryczne typu longboard. Naprawiamy modele wszystkich wiodących w branży producentów, w tym Teslaboards, Koowheel, Evolve, Majestic Boards, Razor, Manta, Wild Wheels i wielu innych.

Serwis Iviter jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych serwisów w Polsce. Posiadamy spore doświadczenie w naprawach różnych małych pojazdów elektrycznych. Wykwalifikowany zespół serwisantów wsparty bogato wyposażonym zapleczem technicznym i szerokim dostępem do części jest w stanie podołać praktycznie każdemu rodzajowi usterki.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę - za ustalenie przyczyn awarii i określenie kosztów usunięcia usterki w naszym serwisie nie pobieramy żadnych opłat. Na tym etapie serwisowania można zrezygnować z naprawy longboardu nie ponosząc żadnych kosztów.

Rozumiemy użytkowników - Wśród nas znajdują się entuzjaści tego rodzaju pojazdów, poruszający się nimi na co dzień. Działamy zatem szybko i sprawnie - chcemy aby Twój longboard służył na ulicach i nie dłużej niż jest to konieczne zajmował miejsce w serwisie.

Jeśli szukasz odpowiedniego serwisu dla swojego sprzętu - właśnie znalazłeś. Zapewniamy, że oddając longboard do nas, pozostanie w dobrych rękach. Zapraszamy!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).