
Obecnie z przyczyn technicznych naprawa POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH została wstrzymana!
Serwis Iviter zajmuje się naprawą urządzeń elektrycznych firmy iScooter. Jesteśmy w stanie usunąć usterki ze wszystkich urządzeń tego producenta; niezależnie czy to hulajnoga, deska czy hoverboard. Jesteśmy doświadczonym serwisem, z bardzo ambitnymi technikami oraz ogromnym zapleczem technicznym. Jeżeli Twój sprzęt marki iScooter nie działa tak jak powinien - zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu ustalenia daty darmowej diagnozy oraz wstępnej wyceny.
Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!
Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw.

Niezobowiązująca diagnoza.
Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna.
Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?
Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej!
Zachęcam do zapoznania się z naszymi referencjami:
https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Przyjdź z ulicy!
Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila.
Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie.

Zadzwoń do nas!
22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.