SERWIS - NAPRAWA HULAJNÓG ELEKTRYCZNYCH Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie całej Polski
Loading...

Jesteśmy serwisem zajmującym się kompleksowym serwisowaniem i konserwacją małych pojazdów elektrycznych, w tym np. zdobywających ostatnio niesamowitą popularność hulajnóg elektrycznych. Naprawiamy modele większości wiodących na rynku producentów, w tym Segway, Xiaomi, Eswing, Blaupunkt, Frugal, EcoRider, Razor, E-twow czy Ninebot.

Posiadamy wykwalifikowany zespół serwisantów, który jest w stanie poradzić sobie z wieloma rodzajami usterek elektryczno-mechanicznych. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych.

Zapewniamy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń hulajnogi, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z naprawy na tym etapie serwisowania nie jest związana z żadnymi opłatami. Na wszelkie prace wykonane w naszym serwisie udzielamy gwarancji.

Dokładamy wszelkich starań aby sprzęt przebywał u nas jak najkrócej - działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Wszystko po to aby w pełni sprawny pojazd znów mógł służyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem.

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z hulajnogą - zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą!.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).