Serwis i naprawa konsol Xbox

Serwisujemy konsole Xbox, wszystkie modele, zarówno starsze Xbox 360, Xbox One, Xbox One S, jak i nowsze konstrukcje Xbox One X. Jeśli cokolwiek niepokojącego dzieje się z Twoją konsolą - nie czyta płyty, nie reaguje na włącznik, bądź na komendy przesyłane z padów - jesteśmy w stanie pomóc.

Zapewniamy fachowy zespół serwisantów, wsparty odpowiednio wyposażonym zapleczem technologicznym i szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych, dzięki którym jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy rodzaj serwisowania, z naprawą płyty głównej włącznie.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń konsoli, na podstawie której przedstawiamy wycenę kosztów jej serwisowania. Diagnostyka jest niezobowiązująca - rezygnacja z naprawy na tym etapie prac nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na przeprowadzone przez nasz serwis czynności udzielamy oczywiście gwarancji.

Rozumiemy graczy - staramy się działać szybko i sprawnie. Zapewniamy, że Xbox nie spędzi u nas więcej czasu niż jest to konieczne!

Konsola przestała działać? Prosimy odwiedzić jeden z naszych punktów serwisowych. Służymy pomocą.

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

naprawa Xbox naprawa Xbox 1 naprawa Xbox 2 naprawa Xbox 3 naprawa Xbox 4 naprawa Xbox 5 naprawa Xbox 6 naprawa Xbox 7 naprawa Xbox 8 naprawa Xbox 9 naprawa Xbox 10 naprawa Xbox 11 naprawa Xbox 12 naprawa Xbox 14 naprawa Xbox 15 serwis Xbox serwis Xbox 2 serwis Xbox

 

Dlaczego naprawa Xbox oraz serwis Xbox 360 w naszym wykonaniu to gwarancja powodzenia?

Wspomnieliśmy już o tym, że to, co bez wątpienia wyróżnia nas na tle konkurencji, to bogaty warsztat technologiczny, techniczny oraz szerokie zaplecze elektroniczne. Oznacza to więc, że poradzimy sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi naprawami. Jesteśmy biegli w lutowaniu BGA, z powodzeniem podejmujemy się wymiany chipsetów grafiki, możemy wykonać dowolną wymianę podzespołów, jak i również zająć się konserwację oraz czyszczeniem konsoli. Oczywiście wymienione czynności stanowią wyłącznie wycinek naszej pracy, gdyż bez względu na to, z jakim problemem zgłasza się do nas klient, staramy się dołożyć wszelkich starań, by jego uszkodzone urządzenie elektryczne czy elektroniczne, wróciło do pierwotnej, a nawet jeszcze lepszej formy. Ponadto oprócz nowoczesnych sprzętów warsztatowych, które rzecz jasna są niezwykle istotne w naprawach najnowszych sprzętów, posiadamy zespół specjalistów, którzy traktują swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem i pasją. To, co potwierdza jakość świadczonych przez nas usług, to okres gwarancyjny, którego udzielamy na prowadzone przez nas prace. Ponadto jesteśmy zobowiązani nadmienić, że wszelki możliwe prace serwisowe oraz naprawcze wykonujemy w miarę możliwości jak najszybciej, oczywiście przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych przez nas usług.

Problemy, z którymi z powodzeniem sobie poradzimy

Oczywiście serwis Xbox oraz naprawa Xbox 360 w naszym wykonaniu dotyczą różnego rodzaju usterek. Bez względu na to, czy problem dotyczy skomplikowanej usterki, czy wymaga jedynie drobnych prac serwisowych lub czyszczenia, z pewnością warto powierzyć nam swój sprzęt elektroniczny. Z pewnością wiele osób zastanawia się, ile może kosztować serwis Xbox oraz naprawa Xbox 360, ale na to pytanie nie możemy od powiedzieć od razu. Wszystko zależy od tego, jak duża jest usterka. Dopiero dokładne zapoznanie się z problemem i szczegółowa ekspertyza może prowadzić do nakreślenia ewentualnych kosztów naprawy. Nie posiadamy gotowego cennika, gdyż bazując na wieloletnim doświadczeniu, zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek oraz każda naprawa jest inna, mimo że niekiedy dotyczy tej samej awarii. Dopiero po przeprowadzeniu szczegółowej inspekcji jesteśmy w stanie określić koszt naprawy oraz termin jej wykonania.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też do naszej pracy podchodzimy z dużym zaangażowaniem oraz realnie oceniamy różnego rodzaju usterki. W naszych działaniach nie ma żadnych ukrytych kosztów, a także sami ich nie generujemy.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: iviterserwis.pl/referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: iviterserwis.pl/darmowapaczka

serwis pogwarancyjny