Serwis i naprawa konsol PlayStation

Serwisujemy konsole PlayStation. Naprawiamy wszystkie modele, starsze i nowsze, stacjonarne PS, PS2, PS3, PS4, PS4 PRO, PS4 Slim, PS5 i przenośne PlayStation Portable i PlayStation Vita.

Zapewniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów, odpowiednie wyposażenie techniczne oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych, co stanowi gwarancję rzetelnie i fachowo przeprowadzonej naprawy. Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń. Na jej podstawie sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z naszych usług na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszystkie wykonane czynności naprawcze udzielamy oczywiście gwarancji.

Zdajemy sobie sprawę, iż każda przerwa w rozgrywce jest dla gracza bardzo niekomfortową sytuacją - dlatego staramy się działać szybko i sprawnie. Żadna konsola nie przebywa w naszym serwisie dłużej niż jest to konieczne.W przypadku jakichkolwiek kłopotów z Twoją konsolą PlayStation, nie zwlekaj - zgłoś się do naszego serwisu. Błyskawicznie zdiagnozujemy usterką i szybko wykonamy naprawę - abyś znowu mógł przystąpić do gry! Zapraszamy!

Darmowy odbiór i wysyłka sprzętu

Darmowy transport

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Każde urządzenie, które naprawimy - zostanie objęte roczną gwarancją, niezależnie od tego jaka usterka w nim wystąpiła! 6-miesięczna gwarancja na materiały eksploatacyjne.

Niezobowiązująca diagnoza.

Darmowa diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

1Wypełnij formularz online

To wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć. 
My zajmiemy się resztą.

2Pakowanie i odbiór

Nie musisz drukować dokumentów, kurier przyjedzie 
po urządzenie.

3Zwrot na nasz koszt

Niezależnie od decyzji, zwrócimy urządzenie 
bez opłat.

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

serwis konsol ps2 serwis konsol ps2 1 serwis konsol ps2 2 serwis konsol ps2 3 serwis konsol ps2 4 serwis konsol playstation serwis konsol playstation 1 serwis konsol playstation 2 serwis konsol ps5 serwis konsol ps5 1 serwis konsol ps5 2 serwis konsol ps5 3 serwis konsol ps5 4 serwis konsol ps5 5 serwis konsol ps5 6

 

Kiedy konieczna jest naprawa PS4, a kiedy wystarczy wyłącznie serwis PS4?

Będąc jednych z najlepszych serwisów naprawczych Warszawie oraz w całej Polsce, podejmujemy się różnego rodzaju diagnostyki oraz napraw urządzeń elektronicznych. Między innymi do naszych zadań należy także czyszczenie PS4, serwis PS4 oraz naprawa PS4. Oznacza to więc, że podejmujemy się napraw różnego rodzaju konsol do gier, nie tylko tych wywodzących się od producenta firmy Sony. Nadmienić rzecz jasna należy, że na wstępie, bez konkretnej diagnostyki, niemożliwe jest określenie tego, czy konieczna będzie naprawa PS4, czy być może wystarczy wyczyścić konsolę.

PS4 serwis w naszym wykonaniu

Naprawa PS4, serwis PS4 czy czyszczenie PS4 kto zadania, które mogłyby wydawać się niezbyt wymagające. Jednak nic bardziej mylnego. Mimo tego, że konsola do gier PlayStation jest urządzeniem niezwykle wytrzymałym oraz solidnym, ulega różnego rodzaju awariom. Naprawdę tego sprzętu osobom niedoświadczonym oraz takim, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy z zakresu nowych technologii, może skończyć się jeszcze większym uszkodzeniem tego sprzętu. Dlatego też dumnie możemy przyznać, że wyróżniamy się na tle konkurencji. Rzecz jasna to, czym możemy się pochwalić, to doskonały i bogate zaplecze technologiczne, dzięki czemu nasz warsztat wyposażony jest w najnowsza oraz niezbędne sprzęty do diagnostyki oraz napraw różnego rodzaju urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Oczywiście, zdajemy sobie sprawę z tego, że odpowiedni sprzęt stanowi tutaj jeden z kluczowych aspektów, aczkolwiek nie jest wyłącznym gwarantem powodzenia prowadzonych prac. To, co zasługuje na szczególną uwagę, to doświadczony oraz wykwalifikowany zespół serwisantów, którzy dokonują napraw sprzętów elektronicznych w naszym serwisie. Ponadto posiadamy bardzo szeroki dostęp do różnego rodzaju podzespołów oraz części zamiennych, co jednocześnie stanowi gwarancję rzetelnych i fachowo prowadzonych.

Naprawa PS4 oraz serwis PS4, któremu warto zaufać

Oprócz wyżej wymienionych działań z naszej strony, które wyróżniają się na tle konkurencji, musimy również dodać, że oferujemy oraz zapewniamy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń konkretnych urządzeń, które trafiają do naszego serwisu. Dopiero po dokładnym zapoznaniu się z zaistniałym problemem, sporządzamy odpowiedni kosztorys, dotyczący usunięcia usterki, który klient może, aczkolwiek wcale nie musi zaakceptować. Na tym etapie możliwa jest także rezygnacja z naszych usług, co nie pociąga za sobą żadnych opłat. Kluczowe w naszej pracy jest jednak to, że zarówno czyszczenie PS4, serwis PS4, naprawa PS4, czy jakiekolwiek działania wprowadzone w naszym serwisie, objęte są gwarancją, której udzielamy. Ponadto staramy się w możliwie jak najkrótszym czasie dokonać solidnej i efektownej naprawy, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, jak przerwa w użytkowaniu sprzętu elektronicznego czy elektrycznego może być niekomfortowa.

Usterki, z którymi sobie poradzimy

Oczywiście wieloletnie doświadczenie sprawiło, że możemy niektóre usterki ocenić natychmiast, aczkolwiek klient powinien zdawać sobie sprawę z tego, że naprawa PS4 może dotyczyć bardziej skomplikowanych działań. Warto jednak wiedzieć o tym, że wcale się ich nie obawiamy, a wręcz przeciwnie – z ogromnym zaangażowaniem i pasją realizujemy zadania takie jak serwis PS4, naprawa PS4 czy nawet czyszczenie PS4. Niekiedy może wydawać się, że problem z urządzeniem jest bardzo poważny, ale w wielu przypadkach wystarczy wyłącznie je dokładnie wyczyścić i poddać ogólnemu serwisowaniu. Innym razem, z pozoru niewielka usterka, może okazać się skomplikowanym problemem. Jednak bez względu na to, dajemy gwarancję na powodzenie prowadzonych przez nas działań.

Galeria Iviter

serwis elektroniki 1 serwis elektroniki 2 serwis elektroniki 3 serwis elektroniki 4 serwis elektroniki 5 serwis elektroniki 6 serwis elektroniki 7 serwis elektroniki 8

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: iviterserwis.pl/referencje

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: iviterserwis.pl/darmowapaczka

serwis pogwarancyjny