Serwis - naprawa konsol PlayStation Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy konsole PlayStation. Naprawiamy wszystkie modele, starsze i nowsze, stacjonarne PS, PS2, PS3, PS4, PS4 PRO, PS4 Slim i przenośne PlayStation Portable i PlayStation Vita.

Zapewniamy doświadczony i wykwalifikowany zespół serwisantów, odpowiednie wyposażenie techniczne oraz szeroki dostęp do podzespołów i części zamiennych, co stanowi gwarancję rzetelnie i fachowo przeprowadzonej naprawy.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń. Na jej podstawie sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Rezygnacja z naszych usług na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Na wszystkie wykonane czynności naprawcze udzielamy oczywiście gwarancji.

Zdajemy sobie sprawę, iż każda przerwa w rozgrywce jest dla gracza bardzo niekomfortową sytuacją - dlatego staramy się działać szybko i sprawnie. Żadna konsola nie przebywa w naszym serwisie dłużej niż jest to konieczne.

W przypadku jakichkolwiek kłopotów z Twoją konsolą PlayStation, nie zwlekaj - zgłoś się do naszego serwisu. Błyskawicznie zdiagnozujemy usterką i szybko wykonamy naprawę - abyś znowu mógł przystąpić do gry! Zapraszamy!

UWAGA!

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu naprawczego bardzo prosimy o dostarczenie do serwisu uszkodzonej konsoli razem z zasilaczem i padami.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).