Serwis - naprawa konsol NVidia Shield TV

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Serwisujemy multimedilne konsole NVidia Shield TV, sprzęt nie tylko dla graczy. Naprawiamy obie dostępne wersje urządzenia. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z konsolą prosimy nie zwlekając skontaktować się z naszym serwisem.

Dysponujemy znakomicie wyposażonym zapleczem technicznym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych, a doświadczony i biegły w serwisowaniu tego rodzaju urządzeń zespół techników dołoży wszelkich starań by naprawa konsoli przebiegła szybko i sprawnie - robimy wszystko aby nie pozbawiać Państwa rozrywki dłużej niż jest to konieczne.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę urządzenia, na podstawie której przedstawiamy kosztorys usunięcia uszkodzenia. Diagnostyka jest niezobowiązująca - w przypadku rezygnacji z naszych usług na tym etapie serwisowania nie są naliczane żadne opłaty. Wszystkie wykonane przez nas naprawy objęte są oczywiście gwarancją.

W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki, bądź nieprawidłowości w działaniu Państwa NVidia Shield TV - zapraszamy do jednego z oddziałów naszego serwisu. Służymy radą i pomocą!

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny