Serwis - naprawa konsol Nintendo Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy konsole Nintendo. Naprawiamy zarówno starsze, jak i nowsze modele, w tym m.in. Nintendo GameCube, Wii, Wii U, Nintendo Switch, a także Game Boy, Nintendo DS i Nintendo 3DS. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z konsolą - nie zwlekaj. Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku dowolnego urządzenia tej marki.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń konsoli, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka jest niezobowiązująca - rezygnacja z naszych usług na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Naprawy przeprowadzone w naszych punktach serwisowych objęte są oczywiście gwarancją.

Zapewniamy znający się na rzeczy zespół serwisantów specjalizujący się w naprawach konsol przeznaczonych do gier wideo. Wsparci odpowiednim zapleczem technicznym i dostępem do podzespołów i części zamiennych są oni gwarantem fachowo wykonanej usługi.

Staramy się działać szybko. Twoje Nintendo nie spędzi w serwisie ani chwili dłużej niż jest to konieczne - wszystko po to abyś jak najszybciej mógł wrócić do gry!

Awaria Nintendo - konsola przestała działać? Zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą!

UWAGA!

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu naprawczego bardzo prosimy o dostarczenie do serwisu konsoli razem ze stacją dokującą oraz zasilaczem.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).