Serwis i naprawa konsol Nintendo

Serwisujemy konsole Nintendo. Naprawiamy zarówno starsze, jak i nowsze modele, w tym m.in. Nintendo GameCube, Wii, Wii U, Nintendo Switch, a także Game Boy, Nintendo DS i Nintendo 3DS. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z konsolą - nie zwlekaj. Jesteśmy w stanie pomóc w przypadku dowolnego urządzenia tej marki.

Oferujemy bezpłatną diagnostykę uszkodzeń konsoli, na podstawie której sporządzamy kosztorys usunięcia usterki. Diagnostyka jest niezobowiązująca - rezygnacja z naszych usług na tym etapie serwisowania nie pociąga za sobą żadnych opłat. Naprawy przeprowadzone w naszych punktach serwisowych objęte są oczywiście gwarancją.

Zapewniamy znający się na rzeczy zespół serwisantów specjalizujący się w naprawach konsol przeznaczonych do gier wideo. Wsparci odpowiednim zapleczem technicznym i dostępem do podzespołów i części zamiennych są oni gwarantem fachowo wykonanej usługi.

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Staramy się działać szybko. Twoje Nintendo nie spędzi w serwisie ani chwili dłużej niż jest to konieczne - wszystko po to abyś jak najszybciej mógł wrócić do gry!

Awaria Nintendo - konsola przestała działać? Zapraszamy do naszego serwisu. Służymy pomocą!

UWAGA!

W celu sprawnego przeprowadzenia procesu naprawczego bardzo prosimy o dostarczenie do serwisu konsoli razem ze stacją dokującą oraz zasilaczem.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny