Serwis - naprawa i serwis przetwornic

W obecnych czasach przetwornice są wszechobecne, znajdują zastosowanie w naszych pojazdach prywatnych oraz w specjalistycznych maszynach budowlanych i rolniczych. Zdajemy sobie sprawę, że awaria przetwornicy może prowadzić do różnorodnych, niechcianych skutków.

Dlatego IVITER SERWIs otworzył oddział zajmujący się profesjonalną naprawą i serwisem w przetwornic, gwarantując przywrócenie urządzenia do pełnej funkcjonalności. W naszym procesie naprawy jak i serwisu zawsze wykorzystujemy części oryginalne bądź  najlepsze dostępne części zamienne

Bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie całej Polski. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi - czytaj więcej.

Gwarancja 12 miesięcy!

Gwarancja 12 miesięcy!

Wprowadzenie 12 miesięcznej gwarancji świadczy o naszej pewności co do jakości wykonywanych przez nas napraw. (Na materiały eksploatacyjne typu szczotki / filtry / baterie / akumulatory itp. udzielamy 6 miesięcy gwarancji)

Niezobowiązująca diagnoza.

Niezobowiązująca diagnoza.

Wstępna diagnoza każdego urządzenia - zawsze jest bezpłatna

Dlaczego warto nas wybrać, postawić na nas?

Wchodząc na tę podstronę stoisz zapewne przed wyborem firmy serwisowej, jakiej chciałbyś powierzyć swój Ważny dla Ciebie sprzęt. Nazywam się Iwo Czerniawski, jestem twórcą i właścicielem firmy IVITER. Postaram się odpowiedzieć na pytanie - dlaczego to właśnie moją firmę warto wybrać, mojej firmie warto powierzyć naprawę swojego sprzętu. Dowiedz się więcej - podstrona Dlaczego my?

Zachęcam również do zapoznania się z naszymi referencjami (kliknij).
 

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź z ulicy!

Przyjdź i dostarcz nam swój sprzęt osobiście. To najszybszy sposób!

Napisz maila

Napisz maila.

Napisz do nas maila - serwis@iviter.pl
Odpowiadamy bardzo szybko i sprawnie. 

zadzwoń

Zadzwoń do nas!

22 113 40 88
Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Przed przystąpieniem do pracy, nasi specjaliści przeprowadzą szczegółową darmową analizę stanu urządzenia, aby ocenić możliwość jego regeneracji. W przypadku pozytywnej oceny, zajmiemy się kompleksową regeneracją przetwornicy, zapewniając przy tym roczną gwarancję na jej długotrwałe działanie po serwisie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, posiadamy setki pozytywnych referencji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji.

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

serwis pogwarancyjny