Serwis elektronarzędzi Milwaukee IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi Milwaukee

Naprawiamy elektronarzędzia amerykańskiej marki Milwaukee. To producent cenionych przez profesjonalistów narzędzi ciężkich, przenośnych oraz specjalistycznego wyposażenia. Jest częścią koncernu TTI (Techtronic Industries Co. Ltd.).

Początki firmy sięgają lat dwudziestych ubiegłego wieku, a najwcześniejszym rynkowym przebojem Milwaukee była pierwsza przenośna wiertarka 1/4˝ - „Hole-Shooter”. Hitem była również wyprodukowana w 1935 roku udarowa wiertarka 3/4˝. Kolejna narzędzia ugruntowały pozycję firmy na amerykańskim rynku: prawostronna wiertarka kątowa (1949) oraz pierwsza przenośna pilarka do metalu Sawzall (1951).

Na dzień dzisiejszy marka jest obecna w wielu krajach świata proponując bardzo szeroką ofertę produktów – ponad 500 modeli specjalistycznych narzędzi zasilanych z sieci i akumulatorowych: wiertarek, szlifierek, pilarek, wiertnic diamentowych itd.

Milwaukee proponuje narzędzia mocne i trwałe, przeznaczone do ciężkiej i wytężonej pracy – zawsze jednak należy pamiętać o właściwym postępowaniu eksploatacyjnym, jako pracownicy serwisu wiemy, iż często nieodpowiednie obchodzenie się ze sprzętem jest głównym powodem awarii.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki