Serwis elektronarzędzi Metabo IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi Metabo

Naprawiamy sprzęt firmy Metabo, wiodącego przedstawiciela producentów elektronarzędzi kierowanych do profesjonalistów. Obok elektronarzędzi Metabo posiada w swej ofercie także inne grupy produktowe: oprzyrządowanie do narzędzi, pompy, hydrofory, kompresory, narzędzia pneumatyczne, maszyny do obróbki drewna.

Początki tej niemieckiej marki sięgają lat dwudziestych zeszłego wieku. Od początku firmą cechowała duża innowacyjność, która m.in. pomogła w powojennej odbudowie: w 1950 roku na rynek trafia pierwsza ręczna szlifierka, rok później oscylacyjna, w 1952 uchwyt szybkomocujący Futuro – wszystko to wyraża się liczbą ponad 500 uzyskanych patentów.

Aby zapewnić odpowiednią wytrzymałość, moc i jakość swoich wyrobów firma przeprowadza procesy uszlachetniające materiały, z których wytwarzane są podzespoły produkowanych urządzeń – powstaje w ten sposób sprzęt trwały, realizujący zadania pod wyjątkowym obciążeniem.

Oczywiście nic nie jest niezniszczalne i zdarza się, że sprzęt tej marki trafia do naszego serwisu, choć trzeba przyznać, często w wyniku niewłaściwej eksploatacji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki