Serwis elektronarzędzi Makita IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi Makita

Naprawiamy elektronarzędzia japońskiej firmy Makita – producenta profesjonalnego sprzętu, narzędzi ogrodowych, oprzyrządowania pneumatycznego i spalinowego, wyposażenia i akcesoriów. Sprzęt ten na ogół kierowany jest do zawodowców, z przeznaczeniem do intensywnej pracy w trudnych warunkach. Oczywiście pomimo swej jakości awarie tych urządzeń się zdarzają, zwłaszcza gdy roboty przebiegają bez odpowiednich działań konserwacyjnych – jesteśmy jednak po to aby przywrócić sprawność nawet bardzo wysłużonym sprzętom.

Marka powstała w 1915 roku, początkowo zajmując się sprzedażą i naprawą silników elektrycznych. Pierwszym zaprojektowanym elektronarzędziem był w roku 1958 strug do drewna, zaś pierwszym urządzeniem akumulatorowym dziesięć lat później była wiertarka o symbolu 6500-D.

Obecnie Makita to ponadnarodowa korporacja należąca do grupy największych światowych producentów elektronarzędzi. Swoje fabryki posiada w kilku krajach, a jej oferta obok profesjonalnej linii Makita obejmuje markę dla zaawansowanych amatorów Maktec oraz sprzęt ogrodowy sygnowany nazwą Dolmar.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki