Serwis elektronarzędzi Hilti IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi Hilti

Serwisujemy elektronarzędzia marki Hilti – czołowego producenta sprzętu do zastosowań profesjonalnych głównie w branży budowlanej. Hilti to maszyny mocne – nie są jednak niezniszczalne, awarie się zdarzają, zwłaszcza przy intensywnym korzystaniu bez odpowiedniego serwisowania. Każde narządzie wymaga bowiem okresowych przeglądów (kontrola biegu jałowego, pomiar rezystancji izolacji, obwodu ochronnego). Odpowiednio zadbany sprzęt służyć będzie dłużej – niestety trudne warunki pracy tego typu urządzeń często temu nie sprzyjają.

Hilti znane jest przede wszystkim z zaawansowanych produktów przeznaczonych do wkręcania, cięcia, szlifowania, wiercenia i dłutowania. W ofercie firmy znajdują się także laserowe systemy pomiarowe, chemia budowlana, software, systemy biernej ochrony przeciwpożarowej, elementy systemów instalacyjnych, a także sprzęt wykorzystujący technikę akumulatorową.

Firma została założona w 1941 roku przez braci Martina i Eugena Hilti, a jej siedziba od początku istnienia znajduje się w Lichtensteinie. Najbardziej płodny okres firmy przypadł na lata 60. Powstało wówczas sporo urządzeń gruntujących pozycję firmy w branży budowlanej. Należała do nich m.in. elektropneumatyczna młotowiertarka TE 17, która zapoczątkowała serię urządzeń tego typu w klasie do 5kg.

Obecnie Hilti to światowy koncern mający swoje przedstawicielstwa w ponad 100 krajach, gdzie zatrudnianych jest blisko 25 tysięcy pracowników.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki