Serwis elektronarzędzi Bosch IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis elektronarzędzi Bosch

Serwisujemy elektronarzędzia niemieckiej marki Bosch, jednego z liderów wśród producentów sprzętu dla profesjonalistów i majsterkowiczów, działającego także w branży przemysłowej, AGD i motoryzacyjnej.

Wśród elektronarzędzi Bosch posiada dwie linie: „zieloną” i „niebieską”. Produkty z linii „zielonej” przeznaczone są dla majsterkowiczów – amatorów. Narzędzia projektowane są tutaj w trzech klasach: Easy, Universal i Expert. Klasy różnią się przeznaczeniem, co przekłada się na gabaryty i moc oferowanego sprzętu: Easy przeznaczona jest dla prostych prac wykonywanych przez zwykłego użytkownika, Universal dla typowych prac domowych, Expert oferuje najbardziej wydajne urządzenia, bywa wykorzystywana do niezbyt wymagających zastosowań profesjonalnych. Dla zawodowców przeznaczona jest jednak linia „niebieska” - najwyższej jakości sprzęt i oprzyrządowanie przeznaczone do wymagających prac ciągłych prowadzonych w ciężkich warunkach. Oprócz wytrzymałości elektronarzędzia w kolorze niebieskim charakteryzuje precyzja wykonania i moc. Niezwykle szeroki asortyment tej linii jest w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt techniczny.

Marka powstała w 1886 roku, a pierwszym zaprojektowanym elektronarzędziem była w roku 1932 wiertarka. Obecnie to ponadnarodowy koncern działający w kilkudziesięciu krajach i posiadający blisko 300 podległych jej spółek.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki