Serwis automatyki Heidenhain IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Serwis automatyki Heidenhain

Serwisujemy obrabiarki numeryczne produkowane z wykorzystaniem osprzętu marki Heidenhain. Dr Johannes Heidenhain GmbH jest niemiecką marką specjalizującą się w produkcji układówo automatyki znajdujących zastosowanie w konstrukcjach urządzeń wiodących wytwórców zautomatyzowanych linii produkcyjnych, w tym obrabiarek numerycznych CNC.

W ofercie Heidenhain znajdują się m.in. układy sterowania numerycznego, liniały i sondy pomiarowe, przetworniki obrotowo – impulsowe, jednoosiowe moduły mocy, dwuosiowe serwonapędy, zasilacze, enkodery, silniki.

Prace serwisowe prowadzi wykwalifikowany zespół techników doświadczonych w naprawach urządzeń w zakresie automatyki i robotyki przemysłowej. Oferowane przez nasz serwis działania naprawcze dotyczą układów elektronicznych: modułów sterowania, napędów, układów pomiarowych itp.

Zapewniamy bezpłatną diagnozę i szybką wycenę kosztów usunięcia usterki. Na przeprowadzone działania serwisowe udzielamy gwarancji.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 290 41 14.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki