Serwis - Naprawa MacBook Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Usługa darmowego odbioru sprzętu przez kuriera dotyczy przesyłek o wymiarach maksymalnie 60cm x 50cm x 50cm  / 25kg.

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwis Iviter Macbook wita wszystkich entuzjastów tej marki

Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkich uszkodzeń laptopów sygnowanych przez Apple – bez względu na rodzaj usterki, model czy rok produkcji urządzenia. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku: jeśli Macbook został zalany, doznał uszkodzeń w wyniku upadku bądź uderzenia, przestała działać klawiatura, nie ładuje baterii, głośno pracuje, grzeje się, nie wyświetla obrazu, lub jeśli dzieje się cokolwiek niepokojącego – zapraszamy do naszego serwisu.

Gwarantujemy, że Macbook pozostanie w dobrych rękach.

Jak naprawić MacBook'a?

Witamy w IVITER.Podstawą naprawy każdego sprzętu elektronicznego jest dobra diagnoza, właściwe rozpoznanie problemu pozwala na szybkie działanie i ograniczenie tym samym czasu potrzebnego do naprawy. Klient, który przynosi do nas swojego Mac'a może liczyć na to, że zostanie potraktowany z pełnym profesjonalizmem, na który pozwala nam wiedza i doświadczenie.

Zanim zostaną podjęte jakiekolwiek działania związane z naprawą Państwa sprzętu, przeprowadzimy jego bezpłatną diagnozę. Pozwoli nam to ocenić, co wymaga naprawy i szacunkowo wycenić usługę. Każdy z naszych klientów ma możliwość podjęcia decyzji o dalszej naprawie i ewentualnych kolejnych krokach związanych z naprawą. Dzięki temu konsumenci wiedzą ile będą musieli zapłacić w przypadku naprawy w IVITER i czują się uczciwie traktowani.

Diagnoza do niczego niezobowiązuje i jest bezpłatna, po jej postawieniu, klient decyduje co dalej. Jeśli nastąpi akceptacja naszej oferty naprawy, przystępujemy do niej najszybciej jak to możliwe. Jedynym wyjątkiem są sytuacje, kiedy klient priorytetowo potrzebuje naprawy swojego urządzenia, wtedy nasz dział zajmujący się serwisem potrafi pracować dzień i noc, aby taką usługę wykonać. Nocna kawa i nieprzespana noc mają oczywiście swoją cenę, natomiast zawsze dbamy o to, aby nasz klient wychodząc z naszego salonu, czuł się jak najlepiej.

MacBook, dlaczego coś nie działa?

Każdy sprzęt, który jest złożony z wielu elementów, wymaga wiedzy i umiejętności potrzebnych do naprawy. Takim urządzeniem jest MacBook: niezawodny i elegancki, dla niektórych drogi, ale z całą pewnością warty swojej ceny. Aby móc cieszyć się swoim ulubionym narzędziem pracy, bardzo ważna jest dobra profilaktyka, chronienie przed brudem, kurzem, a także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kiedy nasz komputer nagle przestaje działać, zwykle jesteśmy tym faktem zdziwieni, później przychodzi irytacja a na końcu uczucie ulgi, kiedy otrzymujemy go z powrotem z serwisu.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w IVITER wiemy, że często przyczyny złego działania niektórych podzespołów są złożone, natomiast w większości sytuacji za niedziałającego Mac'a odpowiadają użytkownicy. Z powodu wielu możliwych przyczyn usterki, zawsze przed wyceną i przystąpieniem do pracy każde urządzenie przechodzi u nas Diagnozę, w wyniku której dowiadujemy się, co należy dalej zrobić ze sprzętem.

Wieża, tu Apollo, płyta główna nie działa

Płyta główna jest sercem komputera, kiedy płyta główna "padnie", można porównać to do zawału, sprzęt przestaje działać. Przyczyn może być wiele, od zalania, przepalenia, aż po uszkodzenie mechaniczne. Niezależnie od powodu, jest to znaczne utrudnienie w codziennym działaniu. Komputery są wielozadaniowymi narzędziami, które często są używane w pracy. W IVITER dbamy o komfort naszych klientów, dlatego jesteśmy w stanie zrealizować nawet expresowe naprawy.

Płyta główna jest dość drogim podzespołem, dlatego zawsze staramy się najpierw ją naprawić, jeżeli jest to możliwe. Jest to dużo tańsze dla klienta i zdecydowanie bardziej ekologiczne rozwiązanie, dopiero kiedy okazuje się, że naprawa jest niemożliwa, wymieniamy płytę główną na nową.

Klawiatura MacBook do wymiany

Klawiatura jest jednym z narzędzi, którym prawie każdy z nas posługuje się codziennie, nic dziwnego, że z czasem każda, nawet najlepsza może się zużyć. Skutkuje to zwykle klawiszami, które nie działają, przycinają się a nawet potrafią wypaść. Do częstych urazów, które spotykają klawiatury poza tymi wynikającymi ze zwykłego zużycia, należą także zalanie i uszkodzenia mechaniczne (np. upadek z wysokości).

Wymiana klawiatury najczęściej odbywa się z otwarciem klapy dolnej, sposób jej montażu różni się u większości producentów, dlatego wymiana klawiatury nie jest szczególnie prosta i nie polecamy robić tego niedoświadczonym użytkownikom. W serwisie IVITER taka naprawa jest szybka, ponieważ zależy tylko od dostępności podzespołu.

System operacyjny wymagający naprawy

System operacyjny jest oprogramowaniem, które "zarządza" komputerem, jego sprawne działanie  to gwarancja wydajności urządzenia i satysfakcjonującego tempa jego pracy. Podstawowymi objawami, które sugerują, że z nasz system wymaga sprawdzenia i ewentualnej naprawy są: spowolnienie systemu (popularne "zamulenie") i zawieszanie się MacBook'a. Przyczyną zmiany w sposobie funkcjonowania systemu operacyjnego Mac'a mogą wirusy, błędy w aktualizacji lub zwyczajne użytkowanie, w wyniku którego powstają zbędne pliki lub błędy, które obciążają pamięć naszego urządzenia. Nasz serwis gwarantuje Państwu pełną obsługę związaną z naprawą systemu operacyjnego, a także aktualizacją sterowników i wszystkich komponentów wpływających na działanie MacBooka. Podczas pracy zadbamy o bezpieczeństwo plików, reinstalacja systemu jest ostatecznością, w takiej sytuacji pełne przeniesienie i zabezpieczenie Państwa danych jest dla nas priorytetem.

Niewydolne układy chłodzenia

Urządzenia elektroniczne znane są z tego, że się nagrzewają, w związku z czym system odprowadzania ciepła jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania jednostki. Problem gromadzenia się ciepła wewnątrz obudowy, zwykle nie dotyczy komputerów PC, które najczęściej dysponują odpowiednio dużą przestrzenią do zainstalowania wydajnego systemu chłodzenia.

Więcej kłopotu pod tym kątem sprawiają właścicielom laptopy. Pomimo tego, że urządzenia od Apple znane są ze swojej niezawodności, MacBook'i, jednakże również są  podatne na nagrzewanie się. Ma to miejsce na skutek osadzania się kurzu pomiędzy blaszkami radiatora, który ze względu na niewielkie przestrzenie pomiędzy nimi jest bardzo podatny na osadzające się drobinki.

W IVITER bezpiecznie czyścimy wnętrze MacBook'a tak, aby kurz nie wpływał dłużej na pracę sprzętu, pozwalając na pełne wykorzystanie jego możliwości.

Zalany komputer

Jest to jeden z najczęstszych powodów uszkodzenia laptopów, MacBook'i ze względu na swoje niewielkie rozmiary idealnie nadają się do relaksu i pracy w różnych okolicznościach. Takie sytuacje jak chillout na łóżku z winem lub praca zdalna z kubkiem kawy narażają MacBook'a na niebezpieczeństwo przypadkowego zalania.

Kiedy już do niego dojdzie, większość z nas jak najszybciej próbuje wycierać ciecz papierem z klawiatury i obudowy. Nie jest to najlepsza rzecz jaką możemy zrobić, ponieważ w ten sposób niejako wtłaczamy wodę lub inny napój do wnętrza komputera. W tej sytuacji należy jak najszybciej wyłączyć wszystkie źródła zasilania i odwrócić laptopa tak, aby ciecz mogła swobodnie ściekać z klawiatury, dopiero potem możemy zacząć go wycierać.

Samo wyłączenie, a następnie osuszenie komputera nie wystarczy, aby mieć pewność, że nie doszło do uszkodzenia komputera, a także, aby usunąć osad powstały z wyparowanej cieczy, potrzebna jest natychmiastowa interwencja dedykowanego serwisu. W IVITER specjalizujemy się w naprawie i regeneracji wszelkiej elektroniki. Szczególną troską otaczamy sprzęt od Apple, ponieważ wiemy jak dużą wartość stanowi on dla właścicieli. Dysponujemy wiedzą, narzędziami takimi jak m.in. myjki ultradźwiękowe, a także specjalnymi preparatami chemicznymi, które pozwalają nam szybko rozwiązać problem.

Obudowa do wymiany

Jej zadanie jest proste, ale ważne dla komforu użytkowania. Podstawym zadaniem obudowy jest ochrona głównych podzespołów komputera przed zniszczeniem, poza tym odpowiada za aspekt wizualny, który jest równie ważny dla przyjemnej pracy z komputerem. MacBook'i szczególnie wyróżniają się na tym polu, posiadając metalową obudowę i wyjątkowy design. W IVITER jesteśmy w stanie naprawić dowolne uszkodzenia obudowy lub poszczególnych części MacBook'a, dlatego zawsze możecie być Państwo pewni, że Wasze urządzenie wróci jak nowe.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).