Serwis - Naprawa iPhone Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski. 

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego w celu ustalenia szczegółów. Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Usługa darmowego odbioru sprzętu przez kuriera dotyczy przesyłek o wymiarach maksymalnie 60cm x 50cm x 50cm  / 25kg.

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


iPhone to marka – legenda, mająca grono swoich zagorzałych fanów, czy wręcz wyznawców. Produkty tej marki są symbolem prestiżu, niezawodności i nowatorstwa. Ich pozycja wynika w istocie z solidności oraz wyjątkowego dizajnu. Oczywiście produkty Apple także ulegają awariom, psują się ekrany LCD, układy zasilania, zdarzają się uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku uderzeń czy upadków.

Nasz serwis specjalizuje się w naprawach wszelkich usterek mogących spotkać iPhone'a, produkty te są nam doskonale znane, ich architektura i zastosowane rozwiązania technologiczne nie stanowią dla naszych serwisantów żadnej tajemnicy. Dysponujemy dwoma punktami serwisowymi znajdującymi się na terenie Warszawy, przy ulicy Dzielnej 7a i przy Placu Konstytucji 5, a także wyspecjalizowanym personelem i narzędziami, które zapewniają naszym klientom poczucie bezpieczeństwa podczas naprawy ich cennego sprzętu i niezawodność wykonywanej przez nas usługi.

W przypadku jakichkolwiek problemów z urządzeniem zapraszamy do naszego serwisu, gwarantujemy, iż zaopiekujemy się iPhone'em z należnym mu szacunkiem.

Co naprawiamy w iPhone'ach

Najkrótszą i chyba najprostszą odpowiedzią na to pytanie byłoby... wszystko! Niezależnie od rodzaju usterki i stopnia złożoności jesteśmy w stanie doprowadzić Państwa telefon do „stanu używalności”.

Zbita szybka

Prawdopodobnie każdy z nas spotkał się już z tym problemem. Sytuacji, w których nasz telefon może wyślizgnąć nam się z ręki, jest wiele, natomiast żadna z nich nie stanowi dla nas problemu. Jest to jeden z najpopularniejszych problemów, z którymi stykają się użytkownicy telefonów komórkowych, zwykle objawem jest „pajęcza sieć” oplatająca szybkę. W trudniejszych przypadkach ekran jest czarny bądź nie reaguje na dotyk. Wszystko zależy od tego, która część ekranu doznała uszkodzenia. Ponieważ wszystkie trzy części są ze sobą połączone, naprawa wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi, takich jak m.in. separator LCD i przede wszystkim doświadczenia.

Niedziałająca płyta główna

Płyta główna jest jednym z najdroższych podzespołów w iPhon'ach, nie bez powodu, można powiedzieć, że jest to serce telefonu. To ona odpowiada za jego prawidłowe działanie i zawsze dobrze zrobione zdjęcia. Dwie najczęstsze przyczyny usterek w tym obszarze to: normalna eksploatacja i zalanie telefonu. Ze względu na cenę najpierw staramy się naprawić płytę główną, ponieważ jej wymiana znacznie zwiększa cenę serwisowania. Pozwala to nam na zmniejszenie kosztów klienta i zmaksymalizowanie jego zadowolenia.

iPhone po zalaniu

Zmora każdego użytkownika, jedno z najczęstszych i najbardziej wymagających wyzwań serwisowych. Dlaczego? Bo liczy się czas, iPhone jak dobrze wie każdy właściciel to bardzo delikatne urządzenie. Nawet jeżeli zadziała system zabezpieczający przed zwarciem lub zdążymy szybko wyłączyć zasilanie, woda (lub każda inna ciecz) po wyparowaniu zostawia osad. W zależności od stopnia zalania iPhona albo się włączy po wypadku, albo nie. Jednakże nawet wtedy konieczna jest interwencja serwisu, ponieważ mikro-cząsteczki, które osadzą się na podzespołach mogą szybko doprowadzić, do bardzo poważnych uszkodzeń. IVITER ma w takich przypadkach stałą i sprawdzoną procedurę, po pierwsze, naprawa takiego telefonu jest dla nas priorytetem, ponieważ im dłużej osad zostaje „w środku”, tym mocniej skraca żywotność „wnętrzności”. Ponadto do usunięcia takiego zabrudzenia nie stosujemy zwykłego papieru lub ścierki do polerowania, w takich sytuacjach używamy specjalistycznych myjek ultradźwiękowych, które „wymiatają” osad z wszystkich wgłębień. W przypadkach, kiedy uszkodzenia wnętrza telefonu są znaczące wymieniamy układy BGA lub odzyskujemy dane z pamięci telefonu.

Odzyskiwanie danych

Jako IVITER zaczynaliśmy w branży Data Recovery i jesteśmy prawdziwym liderem na światowym rynku odzyskiwania danych. Pamięć urządzenia można bardzo łatwo utracić, w wyniku błędu systemu, zalania telefonu, upadku czy też przypadkowego usunięcia przez użytkownika. W naszej Klinice Danych https://klinikadanych.pl/ jesteśmy sobie w stanie poradzić z wszystkimi danymi, które nadają się do odzyskania. Zapewniamy przy tym, maksymalne bezpieczeństwo i poufność informacji, gwarantując, że do Państwa prywatnych informacji w procesie odzyskiwania dostęp będą mieli wyłącznie zaufani i wieloletni pracownicy firmy.

Wymiana baterii

Każdy element w urządzeniu elektronicznym z czasem może się zniszczyć lub zużyć. Podobnie jest z baterią, która z czasem się degraduje, co łatwo można zauważyć w coraz krótszych okresach działania baterii. Czasami problem będzie polegał na tym, że telefon będzie się przegrzewał, wolniej pracował, a nawet nagle się wyłączał. Nie warto ryzykować prób samodzielnego naprawienia telefonu, gdyż ze względu na sklejenie części może to doprowadzić do uszkodzenia telefonu. Lepiej jest też nie czekać z wymianą, ponieważ przegrzewająca się bateria może doprowadzić do uszkodzenia płyty głównej. W każdej sytuacji, jeśli coś w pracy Twojego telefonu Cię zaniepokoi, zadzwoń do nas lub udaj się do naszego salonu. Nasi doświadczeni technicy poradzą sobie z każdą usterką, nawet wymianą baterii.

Poza tym w IVITER naprawiamy:

 • wyświetlacz LCD;
 • gniazdo ładowania;
 • tylny i przedni aparat;
 • kabel antenowy Wi-Fi;
 • przycisk początek;
 • obudowęprzyciski głośności;
 • taśmę power.

Większość napraw (80%) jesteśmy w stanie przeprowadzić na miejscu w czasie 30-60 minut w zależności od sprawy.

iPhone naprawa z gwarancją

Jeżeli Twój iPhone właśnie przestał działać lub sądzisz, że nie działa tak, jak powinien, nie martw się tylko odwiedź IVITER lub zadzwoń do nas.Standardowa procedura w przypadku każdego klienta opiera się na kilku prostych krokach.

Bezpłatna diagnoza

Na początku każdy dostarczony przez naszych klientów sprzęt ma przechodzi bezpłatną diagnozę. Badanie jest przeprowadzane przez naszego wykwalifikowanego technika, który sprawdza, co w konkretnym przypadku nie działa i wymaga naprawy. Pozwala nam to na zaoszczędzenie czasu i nerwów naszych klientów, którzy otrzymują informację o tym: co jest zepsute, ile może potrwać naprawa i jaki będzie jej szacunkowy koszt.

Oferta

Zanim rozpoczniemy naprawę, każdemu klientowi przedstawiamy warianty możliwej naprawy, jej kosztorys i proponowany termin wykonania usługi. Każdą sytuację rozpatrujemy indywidualnie, dbając o szczególne potrzeby naszych klientów. Nasz klient wie, za co i ile zapłaci, ponadto na każdym etapie ma możliwość decydowania o tym, w jaki sposób będą wydawane jego pieniądze.

Akceptacja

To klient decyduje o tym, czy skorzysta z serwisu IVITER. W momencie przyjęcia oferty zaproponowanej po diagnozie, zaczynamy proces naprawy. Dzięki takiemu schematowi pracy klient nie czuje się zaskoczony, kiedy zobaczy rachunek, ponieważ już wcześniej wie, ile to będzie kosztować. Uczciwe podejście do klienta, profesjonalna obsługa i brak „ukrytych kosztów” sprawia, że nasi klienci polecają IVITER innym.

Realizacja

Nasza ulubiona przestrzeń, na tym etapie możemy wyróżnić się na tle innych serwisów, czasem napraw, jakością i zadowoleniem klienta.

Odbiór/wysyłka

Naprawiony sprzęt można odebrać w jednym z naszych punktów stacjonarnych lub poprosić o jego wysyłkę kurierem. 80% naszych napraw wykonujemy na miejscu w czasie od 30-60 minut.

Ile zapłacę za naprawę iPhon'a?

Każda naprawa jest inna, wymaga innego nakładu pracy i części co nie pozwala na jednoznaczną ocenę bez wcześniejszego sprawdzenia sprzętu. Jednakże, jeżeli chcieliby Państwo wiedzieć jaki może być koszt naprawy, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub sprawdzenia naszego cennika na dedykowanej stronie IVITERAPPLE, gdzie mogą Państwo sprawdzić, ile kosztują konkretne czynności naprawcze.

iPhone - Naprawa płyty głównej

Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów zajmujących się naprawą płyt głównych. Serwisujemy zarówno uszkodzenia powstałe na skutek normalnej eksploatacji, jak i te wynikające z niefortunnych...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana wyświetlacza

Przeprowadzamy wymiany uszkodzonych wyświetlaczy w iPhonie. Rozbity ekran to jedna z najczęstszych usterek iPhone’a. Na skutek tak niefortunnych zdarzeń jak uderzenie bądź upadek może dojść do...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana przycisków

Wymieniamy wyeksploatowane w procesie użytkowania lub uszkodzone mechanicznie przyciski we wszystkich modelach iPhone’a. Serwisujemy przyciski home, głośności, power. Elementy te są niekiedy...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana czujnika zbliżeniowego

Czujnik zbliżeniowy odpowiada za wyłączenie ekranu podczas prowadzenia rozmowy z iPhone’em przy uchu. Ma to zapobiec przypadkowemu użyciu urządzenia, oraz oszczędzać baterię. Jeśli ekran się nie...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana mikrofonów

Wymieniamy uszkodzone mikrofony iPhone’a. Awaria mikrofonu nie jest czymś szczególnym. Zdarza się w wyniku intensywnej eksploatacji, w efekcie działania czynników mechanicznych, jak uderzenie bądź...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana głośników

Wymieniamy uszkodzone głośniki iPhone’a. Serwisujemy zarówno górne głośniki, te, w których słychać rozmówcę, jak i te odpowiedzialne za słyszalność multimediów i obsługę trybu głośnomówiącego (...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - wymiana slotu karty SIM

Wymieniamy uszkodzone czytniki karty SIM. Jeśli iPhone przestał widzieć sieć, nie może jej odnaleźć, pomimo właściwie zainstalowanej karty, albo tacka karty nie chce się wysunąć, mogło dojść do...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana modułu kamery

Wymieniamy kamery we wszystkich modelach iPhone’a. Jeśli Twój iPhone przestał fotografować, albo rejestrowany obraz zaczął odbiegać od normy, może się okazać, iż niezbędne jest serwisowanie modułu...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana gniazda zasilania

Wymieniamy uszkodzone gniazda zasilania w iPhonie (lightning port). Jeśli iPhone nie ładuje baterii albo proces ładowania toczy się z przerwami, może zachodzić konieczność wymiany gniazda...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana baterii

Wymieniamy wyeksploatowane baterie iPhone’ów. W normalnym procesie użytkowania każdy akumulator ulega degradacji - dotyczy to także ogniw, w które wyposażone są iPhone’y. Z upływem czasu i cykli...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Wymiana obudowy (tylnej pokrywy)

Wymieniamy zniszczone obudowy (tylne ścianki) iPhone’a. Uszkodzenia tych elementów mają miejsce najczęściej w wyniku urazów mechanicznych (upadek, uderzenie), bądź są efektem intensywnej...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Naprawa po zalaniu

Serwisujemy iPhone’y po zalaniu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w przywracaniu pełnej sprawności urządzeniom w tego typu przypadkach oraz niezbędne wyposażenie techniczne (myjki...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone - Odzyskiwanie danych z pamięci wewnętrznej

Odzyskujemy dane z pamięci iPhone’a - ratujemy utracone w wyniku awarii SMS-y, maile, zdjęcia, filmy. Serwis nasz dysponuje jednym z najlepszych laboratorium specjalizujących się w odzyskiwaniu...

Kliknij - zobacz więcej

Serwisowane modele iPhone'a

iPhone XR

Serwisujemy iPhone’a XR - usuwamy wszelkie uszkodzenia, defekty, usterki. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone XS Max

Serwisujemy iPhone’a XS Max - usuwamy wszelkie uszkodzenia, defekty, usterki. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone XS

Serwisujemy iPhone’a XS - usuwamy wszelkie uszkodzenia i usterki. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty główne
 • ...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone X

Serwisujemy iPhone’a X - usuwamy wszelkie usterki, uszkodzenia, defekty. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty główne...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 8 Plus

Serwisujemy iPhone’a 8 Plus - usuwamy wszelkie usterki oraz uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty główne...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 8

Serwisujemy iPhone’a 8 - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty główne...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 7 Plus

Serwisujemy iPhone’y 7 Plus - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone 7

Serwisujemy iPhone 7 - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone SE

Serwisujemy iPhone SE - usuwamy wszelkie usterki i uszkodzenia, które mogą wystąpić w tym modelu.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 6S Plus

Serwisujemy iPhone 6S Plus - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone 6S

Serwisujemy iPhone 6S - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia. Prowadzimy kompleksowa obsługę serwisową.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 6 Plus

Serwisujemy iPhone 6 Plus - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia, które mogą przytrafić się tej wersji iPhone’a.

 • Naprawiamy płyty główne

...

Kliknij - zobacz więcej
iPhone 6

Serwisujemy iPhone 6 - usuwamy wszelkie usterki, defekty, uszkodzenia.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

 • wyświetlacze
 • ...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 5S

Serwisujemy iPhone’y 5S - usuwamy wszystkie usterki mogące dotknąć ten model.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

 • wyświetlacze...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 5c

Serwisujemy iPhone’y 5C. Usuwamy wszelkie usterki dotyczące tego modelu, w tym:

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

 • ...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 5

Serwisujemy iPhone’y 5. Prowadzimy kompleksowa obsługę wszelkich uszkodzeń wystepujących w tym modelu:

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 4S

Serwisujemy iPhone’y 4S. Prowadzimy kompleksowa obsługę wszelkich awarii tego modelu, w tym:

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

  ...
Kliknij - zobacz więcej
iPhone 4

Serwisujemy iPhone’y 4. Prowadzimy kompleksową obsługę wszelkich awarii tego modelu.

 • Naprawiamy płyty główne

Wymieniamy:

 • ...
Kliknij - zobacz więcej

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

W przypadku zastrzeżeń, opóźnień - prosimy o kontakt na specjalny adres mailowy interwencja (at) iviter.pl 

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy z moim zespołem interwencyjnym, składającym się z moich najelpszych ludzi a obiecuję każdy kłopot zostanie rozwiązany szybko i bezboleśnie. Kontakt to:

interwencja (at) iviter.pl

(at) proszę znakiem @.

Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).