Wymiana/naprawa klawiatury Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Jednym z podzespołów laptopa, który w sposób oczywisty się zużywa jest klawiatura. O tym jak długo będzie służyła decyduje solidność jej wykonania, ale także sposób jej użycia – styl pracy w wielu przypadkach bywa decydujący.

Przyczyny defektów

Bez względu na to jak obchodzimy się z klawiaturą, prędzej czy później klawisze i tak mogą zacząć szwankować – wypadać, przycinać się, zacząć działać wyjątkowo ciężko lub w ogóle przestać kontaktować. Bardzo często wymiana klawiatury staje się koniecznością w efekcie zalania laptopa – ciecz odparowując pozostawia osady, których usunięcie na ogół jest po prostu niemożliwe lub nieopłacalne. Do częstych powodów wymiany klawiatury należy także jej uszkodzenie w wyniku upadku czy uderzenia laptopa. Niektóre defekty można próbować naprawiać – np. klawisze, które wypadły w efekcie uszkodzenia mechanicznego. Na ogół jednak zaleca się całkowitą wymianę elementu

Wymiana podzespołu

Poszczególne firmy realizując określony dizajn stosują różne rodzaje tego podzespołu, niekiedy cechą szczególną jest specyficzny montaż. Na ogół podczas wymiany niezbędne jest rozmontowanie dolnej części obudowy. Wszystko to sprawia, iż wymiana tego elementu nie jest oczywista ani prosta. Dlatego odradzamy własnoręczną wymianę klawiatury niedoświadczonym użytkownikom – w tym zakresie serwis nasz poleca swoje usługi. Zajmujemy się wymienianą klawiatur wszelkich modeli produkowanych przez wszystkich producentów. Dzięki zdobytemu doświadczeniu działamy sprawnie, a o szybkości realizacji naprawy decyduje jedynie dostępność podzespołu. Zapraszamy.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).