Wymiana dysku twardego IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Wymiana dysku twardego

W ofercie usług naszego serwisu znaleźć można wymianę dysku twardego. Dysk twardy jest szczególnie wrażliwym podzespołem, bardzo czułym na wszelkie czynniki zewnętrzne (uderzenie, upadek) zakłócające jego pracę, które w konsekwencji mogą owocować defektem. Zetknięcie głowicy z powierzchnią dysku podczas pracy urządzenia może prowadzić do uszkodzeń powierzchni talerza i powstania tzw. bad sectorów – niemożliwych do odczytania fragmentów dysku. Obok awarii mechanicznych mogą wystąpić także różne uszkodzenia elektroniczne i logiczne (nieprawidłowy zapis nośnika).

Objawy uszkodzeń

Ze strony użytkownika awaria dysku wiąże się z brakiem dostępu do danych – nie można nic odczytać ani zapisać. Jednak niekiedy objawy awarii nie są tak oczywiste. W przypadku niewielkiej liczby uszkodzonych sektorów dysk może zachowywać się normalnie, wraz ze wzrostem liczby bad sectorów dysk może pracować wolniej, laptop może się zawieszać, mieć kłopoty z uruchomieniem systemu, z odczytem danych z dysku, lub w ogóle go nie widzieć. W przypadku awarii głowic z wnętrza urządzenia mogą dochodzić różne niepokojące dźwięki (zgrzyty, piski) – w takim przypadku bezwzględnie należy zaprzestać używania komputera, gdyż można doprowadzić do poważniejszych usterek i trudności z ewentualnym odzyskiem danych. W przypadku awarii firmware’u dysk może nie odczytywać pewnych obszarów danych albo jego pojemność widoczna w Biosie może się różnić od rzeczywistej, bądź nawet wskazywać na zerową. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów zachęcamy do odwiedzenia serwisu. Diagnoza urządzenia jest bezpłatna.

Modernizacja

W naszej ofercie znajdują się także różne działania modernizacyjne, które wiążą się np. z wymianą wciąż działających lecz starszych i wolniejszych dysków HDD na ich nowocześniejsze i bardziej pojemne odpowiedniki, lub szybsze i bardziej niezawodne dyski typu SSD. Zabieg taki w wielu przypadkach powoduje znaczący wzrost wydajności laptopa, co oznacza zwiększenie szybkości jego działania – szybsze uruchamianie Windowsa, wzrost szybkości ładowania gier itp.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki