Wymiana dysku twardego Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


W ofercie usług naszego serwisu znaleźć można wymianę dysku twardego. Dysk twardy jest szczególnie wrażliwym podzespołem, bardzo czułym na wszelkie czynniki zewnętrzne (uderzenie, upadek) zakłócające jego pracę, które w konsekwencji mogą owocować defektem. Zetknięcie głowicy z powierzchnią dysku podczas pracy urządzenia może prowadzić do uszkodzeń powierzchni talerza i powstania tzw. bad sectorów – niemożliwych do odczytania fragmentów dysku. Obok awarii mechanicznych mogą wystąpić także różne uszkodzenia elektroniczne i logiczne (nieprawidłowy zapis nośnika).

Objawy uszkodzeń

Ze strony użytkownika awaria dysku wiąże się z brakiem dostępu do danych – nie można nic odczytać ani zapisać. Jednak niekiedy objawy awarii nie są tak oczywiste. W przypadku niewielkiej liczby uszkodzonych sektorów dysk może zachowywać się normalnie, wraz ze wzrostem liczby bad sectorów dysk może pracować wolniej, laptop może się zawieszać, mieć kłopoty z uruchomieniem systemu, z odczytem danych z dysku, lub w ogóle go nie widzieć. W przypadku awarii głowic z wnętrza urządzenia mogą dochodzić różne niepokojące dźwięki (zgrzyty, piski) – w takim przypadku bezwzględnie należy zaprzestać używania komputera, gdyż można doprowadzić do poważniejszych usterek i trudności z ewentualnym odzyskiem danych. W przypadku awarii firmware’u dysk może nie odczytywać pewnych obszarów danych albo jego pojemność widoczna w Biosie może się różnić od rzeczywistej, bądź nawet wskazywać na zerową. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów zachęcamy do odwiedzenia serwisu. Diagnoza urządzenia jest bezpłatna.

Modernizacja

W naszej ofercie znajdują się także różne działania modernizacyjne, które wiążą się np. z wymianą wciąż działających lecz starszych i wolniejszych dysków HDD na ich nowocześniejsze i bardziej pojemne odpowiedniki, lub szybsze i bardziej niezawodne dyski typu SSD. Zabieg taki w wielu przypadkach powoduje znaczący wzrost wydajności laptopa, co oznacza zwiększenie szybkości jego działania – szybsze uruchamianie Windowsa, wzrost szybkości ładowania gier itp.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).