Wymiana baterii w laptopie Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Z upływem czasu baterie laptopów zużywają się. Pierwszą sygnałem starzejącego się akumulatora jest wyraźne skrócenie czasu pracy laptopa na jednym ładowaniu. Proces starzenia pogłębia się wraz z kolejnymi cyklami ładowania i w efekcie akumulator kompletnie traci zdolność magazynowania energii. Niekiedy proces ten postępuje dosyć gwałtownie – bateria przestaje zasilać niemal z dnia na dzień. Przypadki takie zdarzają się użytkownikom laptopów pracujących na podłączonym zasilaniu. Ten rodzaj działania nie sprzyja akumulatorom szczególnie.

 

 

Dlaczego bateria się starzeje?

Jedną z przyczyn jest zupełnie naturalny proces utraty pojemności ogniw akumulatora, który postępuje wraz z upływającym czasem. Kolejnym czynnikiem jest temperatura pracy. Dla ogniw litowo – jonowych optymalną temperaturą pracy jest zakres w przedziale 0 – 25 ºC. Jeśli laptop podczas pracy się nagrzewa (co najczęściej ma miejsce), powstałe ciepło skraca czas użytkowania baterii. Trzecim czynnikiem decydującym o zużyciu akumulatora jest liczba cykli ładowania. Bateria projektowana jest na określoną liczbę tych procesów – zwykle po upływie około 400. ładowań pojemność spada o połowę. Wszystkie wymienione uwarunkowania powodują, że wymiana baterii po pewnym czasie staje się normą, a w zasadzie koniecznością.

Wymiana akumulatora

Jeśli w laptopie zaistniała potrzeba wymiany akumulatora, zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Obsługujemy wszelkie modele laptopów wszystkich wiodących producentów. Gwarantujemy, że zastosowane przez nas akumulatory są dedykowane (producent, seria model, kod) i w pełni kompatybilne z danym typem urządzenia. Zapewniamy szybką i sprawna usługę.

Uwaga! Oferujemy także sprzedaż różnych modeli baterii oraz zasilaczy wykorzystywanych w swych konstrukcjach przez wszystkich wiodących producentów laptopów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).