Uszkodzona matryca - wymiana matrycy w laptopie IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Uszkodzona matryca - wymiana matrycy w laptopie

Nasze ogromne doświadczenie w serwisie laptopów, pozwala na profesjonalne świadczenie usług wymiany matrycy każdej marki i każdego modelu laptopa dostępnego na rynku. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, a także zespół specjalistów, który poradzi sobie z niemal każdą usterką. Zadzwoń lub przyjdź do naszego serwisu i oddaj sprzęt na bezpłątną diagnozę!


 

wymiana matrycy w laptopie

 

Jeśli do tej pory myślałeś, że jesteś w stanie naprawić matrycę w laptopie samodzielnie, to jesteś w błędzie! Osoby niedoświadczone mogą wprowadzić dużo więcej szkód w uszkodzonym sprzęcie aniżeli pożytku. Wystarczy tylko krok od uszkodzenia plastikowych elementów w obudowie czy tasiemki LVDS. Zdecydowanie lepiej jest powierzyć naprawę doświadczonemu serwisowi, który zapewni odpowiednią jakość naprawy, bez wyrządzania dalszych szkód.

Twój obraz na ekranie jest ledwo widoczny, pojawiają się pionowe linie na ekranie lub kolory stałe są wyblakłe? To znak, że niezwłoczne powienienś kierować swoje kroki do serwisu.

Realiuzujemy naprawy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Dużym przedsiębiorstwom proponujemy świadczenie kompleksowych usług dotyczących serwisu komputerowego, w skład którego wchodzą komputery stacjonarne, laptopy, drukarki wielkoformatowe czy kserokopiarki.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki