Serwis laptopów MSI Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy notebooki MSI. Wszystkie modele, niezależnie od rodzaju występującej usterki. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku - zachęcamy do kontaktu bezpośredniego wszystkie osoby, które potrzebują pomocy.

MSI zasłynął m.in. jako producent laptopów dla graczy, cechujących się naprawdę wyśrubowanymi parametrami. Komputery te nie należą do najtańszych, jednocześnie zamknięcie takiej mocy obliczeniowej w obudowie notebooka sprawia, że dość łatwo może dojść do awarii - ze względu właśnie na trudne warunki pracy procesora, karty graficznej. 

MSI serwis laptopów

Laptopy w ofercie MSI (Micro–Star International) zaczęły pojawiać się od 2004 roku (model M510C). Obok komputerów dla graczy, płyt głównych, kart graficznych, serwerów i urządzeń peryferyjnych laptopy gamingowe stanowią obecnie poważną część asortymentu koncernu. Oferta w przypadku omawianych urządzeń jest dosyć zróżnicowana: od pozycji dla mniej wybrednych użytkowników po rozwiązania dla wymagających zawodowców. Zawsze jednak wykorzystywane są najnowsze i odpowiednio wydajne podzespoły – to dzięki nim możliwa jest rozgrywka z zastosowaniem aplikacji o wysokich wymaganiach sprzętowych z zachowaniem najwyższej płynności.

Notebooki klasy gaming podzielone są na kilka serii. Przykładowo, Seria GE to atrakcyjne cenowo modele adresowane do mniej wymagających graczy. Seria GS to lżejsze i cieńsze, a przez to bardziej mobilne urządzenia. Seria GT to maszyny najmocniejsze, gwarantujące rozgrywkę na poziomie wymagającym najwyższej wydajności. Jakie podzespoły i technologie zastosowane są w tej klasie?

Intel Core i5, i7 oraz NVIDIA GeForce GTX

Procesorom Intel Core i5 oraz i7 towarzyszą tu różne modele kart graficznych NVIDIA GeForce GTX. Kolejne generacje procesorów Intel Core posiadają coraz bardziej energooszczędną architekturę przy znacznym wzroście możliwości obliczeniowych, co owocuje efektywnym działaniem nawet przy wymagających i bardzo obciążających procesor aplikacjach. Wzrost wydajności związany jest także z zastosowaniem nowych generacji procesorów i układów graficznych NVIDIA. Wydajność układu GTX1080, bazującego na architekturze Pascal, jest ponad 40% wyższa od układów serii GTX900M, a wydajność procesora graficznego GeForce GTX10 wzrosła trzykrotnie w stosunku do układów poprzedniej generacji. Do ich budowy wykorzystano ultraszybkie tranzystory FinFET i pamięci o dużej przepustowości.

PCI-E Gen 3 X4 i technologia NVMe

Błyskawiczne załadowanie i uruchomienie gry możliwe jest dzięki szybkiemu systemowi pamięci masowej, który korzysta z magistrali PCI-E Gen 3 X4 i technologii NVMe. Wykorzystywany jest w ten sposób potencjał napędów SSD zgodnych ze standardem PCI-E Gen 3.0 (dane czytane są 5 razy szybciej niż w przypadku dysków SSD SATA3).

DDR4

Obsługiwane są tu zaawansowane pamięci DDR4-2400, które w stosunku do poprzedniej generacji DDR3-1600 oferują 40% wzrost wydajności pozwalające osiągnąć prędkość 32 GB/s przy odczycie i 36 GB/s przy zapisie danych.

Thunderbolt 3

Zastosowanie interfejsu Thunderbolt 3 obsługującego transmisję danych z prędkością do 40 Gb/s dało możliwość podłączenia dwóch zewnętrznych monitorów 4K, dało wsparcie dla standardu USB 3.1 i pozwoliło na ładowanie urządzeń prądem o natężeniu 3A i napięciu 5V.

Shift

Technologia MSI Shift to narzędzie optymalizujące pracę systemu w zależności od wymagań użytkownika – albo maksymalna wydajność, albo maksymalna oszczędność energii. Tryb Turbo pozwala na ręczne modyfikowanie parametrów pracy procesora i grafiki utrzymując temperaturę i hałas na stosunkowo niskim poziomie. Jest on jednak dostępny jedynie dla urządzeń wyposażonych w procesory serii K i przy podłączonym zasilaniu sieciowym. W trybie Sport zarówno karta jak i procesor pracują na maksymalnych osiągach gwarantujących najwyższą wydajność (wymagane jest zasilanie sieciowe). Tryb Comfort ogranicza częstotliwość procesora graficznego i jego temperaturę do nieprzekraczalnego poziomu i jest stosowany wszędzie tam gdzie zachodzi konieczność cichej pracy przy zachowaniu wysokiej wydajności. Tryb Eco wpływa na taktowanie procesora oraz karty graficznej, proponując kosztem wydajności bardziej oszczędne działanie. Poszczególne tryby przełącza się za pomocą kombinacji klawiszy FN i F7.

Cooler Boost

Technologia Cooler Boost charakteryzuje się podziałem chłodzenia na dwie części z wykorzystaniem specjalnie przypisanych pieciu ciepłowodów (w wersji Cooler Boost Titan zastosowanej w serii GT występuje zwiększona liczba ciepłowodów). Jedna część układu odpowiedzialna jest za chłodzenie karty graficznej, druga procesora. Całość obsługiwana jest przez dwa niezależne wentylatory (lub trzy usprawnione konstrukcje Whirlwind Blade o zwiększonej liczbie łopatek w wersji Cooler Boost Trinity). System gwarantuje stabilną pracę nawet przy wielogodzinnym najwyższym obciążeniu układu.

IPS

Modele wyposażane są w matryce IPS wyświetlające przestrzeń barwną obejmującą 72% palety barw NTSC, oferując znacznie ostrzejsze, jaśniejsze i bardziej kontrastowe obrazy niż standardowe panele. Obraz prezentuje się znakomicie nawet podczas oglądania pod dużym kątem: do 170 stopni w poziomie i 120 w pionie. Krótki czas reakcji wynoszący 5 ms i 120 Hz częstotliwość odświeżania pozwalają na wyświetlanie 120 klatek/s, co daję niezwykłą płynność prowadzonej rozgrywki.

Matrix Display

Technologia MSI Matrix Display to możliwość rozgrywki nawet na trzech dodatkowych monitorach zewnętrznych (dookolny tryb wyświetlania obrazu). Realizowane jest to dzięki złączu HDMI 1.4 oraz Mini-DisplayPort 1.2 i Thunderbolt 3. Technologia ta obsługuje wyjście 4K.

True Color

Technologia MSI True Color powstała we współpracy z firmą Portrait Display Inc. gwarantuje wierne odtwarzanie barw przez każdy panel montowany w laptopach tej serii z odwzorowaniem sięgającym blisko 100% przestrzeni barwnej sRGB.

Nahimic VR

Nahimic VR to technologia wykorzystująca specjalne algorytmy umożliwiające odtwarzanie przestrzennego dźwięku 7.1 na zwykłych słuchawkach. Dzięki niej można doświadczyć efektów pełnego spektrum VR w grach wspierających obsługę przestrzennego dźwięku 7.1 (a nie tylko stereo). Włączenie efektów VR następuje w programie Dragon Center poprzez jedno kliknięcie.

Nahimic Audio Enhancer 2

Technologia podbicia dźwięku Nahimic Audio Enhancer 2 to zaawansowane oprogramowanie firmy Nahimic pozwalające podnieść jakość dźwięku – klarowność komend głosowych, możliwość rozpoznania kierunków dochodzących głosów (Sound Tracker), plus opcja nagrywania komentarzy w standardzie High Definition Audio oraz możliwość przesyłania dźwięku w jakości studyjnej - wszystko by w pełni korzystać z przestrzennego dźwięku 7.1 przy użyciu standardowego sprzętu audio.

Głośniki Dynaudio

W laptopach montowane są głośniki powstałe we współpracy z firmą Dynaudio. To one odpowiadają w efekcie za realizm doznań dźwiękowych, doskonale wypełniając swym brzmieniem pomieszczenie – nie ma więc potrzeby zakupu dodatkowych głośników zewnętrznych.

Audio Boost

Dzięki systemowi Audio Boost scena dźwiękowa ulega rozszerzeniu o 30% w stosunku do tradycyjnych rozwiązań. Razem z trzema dedykowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi i pozłacanymi złączami zapewniającymi mniejsze szumy i większą trwałość gniazda, system jest w stanie zapewnić znakomite wrażenia dźwiękowe na praktycznie każdym gamingowym zestawie słuchawkowym.

SABRE Audio DAC

Przetwornik dźwiękowy SABRE Audio DAC obsługujący 24-bitowy dźwięk ze 192 KHz częstotliwością próbkowania (32-bitowy z 384 KHz próbkowaniem w modelach serii GT) pozwala uzyskać cyfrową redukcję szumów i usłyszeć w słuchawkach detale nieobecne w planie dźwiękowym generowanym przez przetworniki cyfrowo-analogowe.

SteelSeries

Klawiatura SteelSeries to zawodowe narzędzie zaprojektowane specjalnie dla gracza. Zwiększona czułość i lepsza reakcja na nacisk, możliwość rozróżnienia naciskanych jednocześnie klawiszy, zoptymalizowana strefa klawiszy WASD – wszystko dla większej kontroli nad rozgrywką. Wraz z aplikacją SteelSeries Engine 3, dzięki której możliwe jest przypisanie poszczególnym klawiszom różnych funkcji staje się ona bronią w rękach gracza.

Silver Lining Print

Całości dopełnia, umożliwiający rozgrywkę w ciemnościach, wyjątkowo jasny obrys wielokolorowego podświetlenia klawiatury w wydaniu Silver Lining Print.

Killer

Karta sieciowa Killer E2500 wraz z Advanced Stream Detect (Killer DoubleShot Pro w serii GS i GT) i technologią Killer Shield zapewnia płynną łączność i zapobiega powstawaniu milisekundowych przerw podczas transmisji. Pozwala sprawować kontrolę nad transmisją danych – wydajnością połączenia sieciowego za pomocą ustalonych przez użytkownika priorytetów i limitów przepustowości.

Oprócz klasy gamingowej laptopy MSI produkowane są także w innych wariantach.

Classic (CX i CR) to efektywne choć niezbyt wyśrubowane urządzenia budżetowe, w których znaleźć można rozwiązania stosowane w serii gaming.

Klasa Prestige to z kolei wydajne, ale także stylistycznie wysmakowane, eleganckie laptopy biznesowe. Pozwalają zarówno na pracę z wymagającymi aplikacjami jak również płynną obsługę multimediów.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).