Serwis laptopów Lenovo Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Naprawiamy notebooki Lenovo - wszystkie rodzaje, pochodzące ze wszystkich serii - ThinkPad, Yoga, Ideapad, Lenovo. Przerobiliśmy całą masę tych komputerów, szczególnie wersji biznesowych. W wielu modelach tych notebooków znamy dosłownie każda śrubkę, każdy zatrzask, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać naprawę w krótkim czasie. Komputery Lenovo oceniamy dość wysoko, szczególnie cenimy serię ThinkPad, którą Lenovo przejęło z rąk IBM, choć niektórzy twierdzą, że notebooki w wykonaniu Lenovo cechują się niższą jakością - zwlaszcza pod kątem wykonania mechanicznego.

W przypadku dowolnego problemu związanego z Twoim komputerem - skontaktuj się z nami - zdecydowanie pomożemy. 

serwis laptopów

 

Kilka słów o produktach Lenovo.

Lenovo jest chińską firmą informatyczną, powstałą w latach 80. Od 2005 roku, kiedy odkupiła od IBM dział komputerów PC, stała się wiodącym producentem laptopów. Dokonując tego zakupu Lenovo stała się właścicielem, wspomnianych wyżej, ThinkPadów, rodziny notebooków zaprojektowanych przez Richarda Sappera, które IBM produkowała od roku 1992, i które do dzisiaj stanowią jedną z serii rozwijanych przez Lenovo.

 

ThinkPad

Seria ThinkPad kierowana była do klientów biznesowych i cechowała się kilkoma nowymi rozwiązaniami w kwestii bezpieczeństwa. W modelach z górnej półki montowane były czytniki linii papilarnych przez co zabezpieczony został dostęp do poufnych danych przechowywanych na dysku. Laptopy tej serii wyposażane są w różne rozwiązania zabezpieczające sprzęt przed mechanicznym uszkodzeniem – są bardziej odporne na wstrząsy i częstą zmianę położenia. Active Protection System, dzięki akcelerometrowi pozwala na wczesne wykrycie momentu upadku lub wstrząsu i z odpowiednim wyprzedzeniem zadokowanie głowicy twardego dysku chroniąc w ten sposób przed jego defektem. Wewnętrzna magnezowa rama Roll Cage uniemożliwia zaś odkształcenia i pęknięcia płyty głównej podczas przenoszenia jedna ręką. Laptopy tej serii są także zabezpieczane przed wilgocią – specjalne kanały wewnątrz obudowy odprowadzają ciecze, którymi laptop przypadkowo może być zalany. Ważniejsze podzespoły pozostają chronione – wymianie podczas takiego niefortunnego zdarzenia podlegać może jedynie klawiatura. ThinkPady wyposażane są w charakterystyczne czerwone TrackPointy, manipulatory umożliwiające komunikację z urządzeniem oraz ThinkLighty, diody oświetlające klawiaturę umieszczane ponad matrycą i umożliwiające pracę w ciemnościach (wybrane modele). Wbudowane moduły szyfrujące TPM (Trusted Platform Module) służą zabezpieczeniu danych gromadzonych na dysku przed kradzieżą.

 

 

Lenovo

Seria Lenovo przeznaczona jest do powszechnego, domowego użytku lub niezbyt wymagających zastosowań biurowych. Właśnie do małych firm adresowana jest budżetowa seria „B”. To całkiem wydajne i ciche laptopy posiadające szereg udogodnień, które zdają egzamin podczas pracy – wygodna klawiatura z blokiem numerycznym oraz matowa matryca, która nie odbija refleksów świetlnych, doskonale sprawdzają się w silnie oświetlonych pomieszczeniach biurowych. O bezpieczeństwo danych dba czytnik linii papilarnych (opcjonalny). Niewielkie wymiary ułatwiają podróżowanie.

 

 

IdeaPad

Seria IdeaPad stanowi świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie wykorzystują laptopa do zastosowań profesjonalnych. Pod względem dizajnu laptopy tej serii prezentują się znakomicie, choć nie są wykonane z materiałów takiej jakości co ThinkPady. Większość modeli to cienkie i lekkie ultrabooki, których największą zaleta jest mobilność. Pomimo, iż są to konstrukcje budżetowe ich wysoką wydajność gwarantują procesory Intela i duża przestrzeń pamięci RAM. Sprawdzają się zatem przy większości zadań, od zastosowań multimedialnych, do obsługi prostych aplikacji graficznych czy gier. Jedną z zalet tej serii, na którą zwracają uwagę użytkownicy, jest niezwykle wygodna klawiatura zapewniająca wyjątkowy komfort pisania.

 

Yoga

Seria Yoga to sprzęty łączące w sobie cechy laptopa i tabletu (urządzenia konwertowalne działające w czterech trybach ustawień ekranu: notebooka, tabletu, podstawki i namiotu). Pierwszy prototypowy model tej serii pojawił się w 2005 roku. W roku 2013 na rynku zadebiutował pierwszy model z obracaną o 360º matrycą. Rok 2013 był niezwykle owocny – do sprzedaży weszły kolejno: pierwszy mini ultrabook z czterema trybami pracy, pierwszy model z dotykowym wyświetlaczem QHD+ i pierwszy model biznesowy z blokadą klawiatury w trybie tabletu.

Urządzenia tej serii to bardzo uniwersalne i wszechstronne narzędzia służące zarówno do rozrywki, jak i pracy. Cechują się niewielkimi wymiarami i masą, choć jej najbardziej rozpoznawalną cecha jest niezwykle nowoczesny dizajn (ultracienka krawędź, metalowa, jednolita konstrukcja, zastosowanie włókiem węglowych, zawiasów bransoletowych). Ich wyposażenie stanowią dobrej jakości podzespoły: jasne, o szerokim kącie widzenia ekrany dotykowe wysokich rozdzielczości, wydajne procesory i akumulatory, podświetlane klawiatury.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).