Serwis laptopów Acer Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Serwisujemy wszystkie komputery Acer - zarówno najnowsze, nowoczesne, kompaktowe modele, jak również starszy sprzęt. Jesteśmy w stanie wykonać każdy remont, usunąć każdą usterkę tego sprzętu.

Nasi technicy posiadają bogate doświadczenie w serwisowaniu modeli tej marki, a także wszechstronne rozeznanie w architekturze oraz rozwiązaniach technicznych stosowanych w tych laptopach.

W przypadku laptopów Acer trudno jest wskazać usterki zdarzające się częściej niż inne. Trafiają do nas urządzenia z uszkodzeniami zarówno mechanicznymi jak elektronicznymi typowymi dla laptopów w danej klasie cenowej. Usterki tańszych model zdarzają się oczywiście częściej i związane są z niższej jakości materiałami i podzespołami użytymi do ich produkcji (np. pękające zawiasy). Usterki wynikające z przegrzewaniem laptopa dotyczą także serii budżetowych i związane są często z błędami na etapie projektowania układów chłodzących – montowanie coraz mocniejszych chipów wymaga odpowiednio wydajnych systemów chłodzenia. Acer jest jednak marką dbająca o jakość i ewentualne wady swych urządzeń stara się wykrywać i eliminować.

acer serwis laptopów

Acer jest jednym z potentatów na rynku komputerów przenośnych. W swym katalogu posiada dużą liczbę laptopów pogrupowanych w kilka serii różniących się przeznaczeniem, a co za tym idzie wyposażeniem, zaawansowaniem technologicznym i wyglądem. Znajdziemy tam zarówno ofertę skierowaną do biznesu, jak też urządzenia projektowane z myślą o graczach czy zwykłych użytkownikach, dla których podstawowym atrybutem laptopa ma być po prostu jego mobilność.

 

I tak przedstawicielami linii przeznaczonej dla graczy będą laptopy serii Predator, choć także urządzenia serii Nitro mogą zaspokoić sprzętowe wymagania wielu gier, zaś futurystyczny wygląd, estetyczne oczekiwania ich użytkowników. Z drugiej strony linia Aspire reprezentować będzie minimalizm dizajnu w połączeniu z całkiem niezłymi osiągami, tradycyjne ultrabooki, supercienkie i bardzo wydajne, realizowane będą serią Swift, laptopy konwertowalne produktami linii Spin, zaś połączenie laptopa i tabletu urządzeniami sygnowanymi oznaczeniem Switch.
 

Acer Aspire

Modele Acer Aspire reprezentują bardzo szeroką gamę urządzeń o zróżnicowanym wyposażeniu. Znajdziemy wśród nich zarówno laptopy budżetowe, niemogące pochwalić się wyśrubowanymi parametrami, jak również urządzenia z górnej półki cenowej. Laptopy Aspire cechuje różna jakość wykonania, która jest wypadkową użytych do produkcji materiałów i podzespołów. Znajdziemy tu zarówno modele z obudową wykonaną z plastiku, jak i urządzenia zamknięte w aluminium.

Aspire 1 to zdecydowanie najmniejszy laptop, posiadający obudowę z tworzywa, podobnie jak Aspire 3, który jednak może pochwalić się lepszą jakością wykonania i ciekawszym dizajnem. Aspire 5 posiada obudowę aluminiową, a w najbardziej zaawansowanym Aspire 7 z aluminium wykonano także konstrukcję wnętrza.

Rozdzielczości i rozmiary matryc LCD mieszczą się w przedziale od 1366x768 pikseli przy 11,6” dla Aspire 1, przez 15,6” i 1366x768 lub 1920x1080 pikseli dla Aspire 3, Full HD w Aspire 5 do 15,6 oraz 17,3” Full HD w przypadku Aspire 7. We wszystkich modelach zastosowano matryce matowe.

Zastosowane klawiatury wydaję się podobne, jednak modele Aspire 5 i 7 posiadają białe podświetlenia klawiszy.

Jako urządzenia multimedialne wszystkie modele serii wyposażone zostały w odpowiednia liczbę portów, wejść i wyjść. W przypadku modeli Aspire 5 i 7 otrzymujemy USB w wersji C, wszystkie modele wyposażono w HDMI.

Linia Aspire zbudowana została a procesorach Intel, choć w przypadku Aspire 3 możemy zdecydować się także na procesor AMD. Aspire 7, jako najmocniejsza jednostka, wyposażony został w procesory Intel Core i5-8300H/Core i7-8750H oraz karty NVIDIA GeForce GTX 1050 oraz GTX 1050 Ti.

 

Acer Spin

Laptopy tej serii reprezentują grupę urządzeń konwertowalnych – dzięki specjalnym zawiasom istnieje możliwość odchylenia ekranu o 360 stopni, dzięki czemu możemy korzystać z Acer Spin jak z tabletu, lub jak z monitora z podstawką (odwrócona litera „V”), co poprawia np. komfort oglądania filmów. Laptopy tej serii produkowane są w czterech klasach: Acer Spin 1, Acer Spin 3, Acer Spin 5 i Acer Spin 7, przy czym Spin 7 jako jedyny wykorzystuje procesory niskonapieciowe, co w połączeniu z pasywnym chłodzeniem przekłada się na niewielką grubość obudowy i bezgłośną pracę.

Do produkcji obudowy wykorzystano aluminium (Spin 1, Spin 7) i tworzywo (Spin 3). Spin 5 jest przykładem łączonego zastosowania obu tych surowców.

Wszystkie modele Acer Spin posiadają matryce Full HD (błyszczące, ze względu na zastosowany dotyk), o wymiarach 11,6” (Spin 1), 13,3” (Spin 5), 14” (Spin 3, Spin 7) oraz 15,6” (Spin 5 w wersji IPS).

Acer Spin wyposażono w klawiatury typu chicklet, bez podświetlenia, z autoblokadą klawiszy po przejściu w tryb inny niż laptopa.

Acer Spin dość dobrze wyposażono w różne wejścia i porty, wyjątkiem jest Spin 7, w którym ze względu na jego niewielkie rozmiary pozostawiono jedynie USB typu C oraz gniazdo audio jack 3,5 mm. Pozostałe modele posiadają zarówno USB typu A, cyfrowe HDMI oraz czytniki kart pamięci microSD/SD. We wszystkich Spinach zabrakło jednak wejścia Ethernet RJ-45, skazując użytkowników na możliwość korzystanie jedynie z WiFi.

Laptopy Acer linii Spin wyposażone zostały w procesory Intel różnych generacji i mocy obliczeniowych – Pentium N4200, Core i3-6006U, Core i3-8145U, Core i5-8250U, Core i7-8550U, Core i7-7Y75.

 

Acer Swift

Swift jest linią ultrabooków, bardzo cienkich, lekkich i poręcznych laptopów, charakteryzujących się eleganckim dizajnem, całkiem niezłą wydajnością i długimi czasami pracy na jednym ładowaniu akumulatora (m.in. dzięki stosowaniu coraz nowszych generacji niskonapięciowych energooszczędnych procesorów Intel).

Linia Acer Swift posiada cztery klasy urządzeń: Acer Swift 1, Acer Swift 3, Acer Swift 5 oraz Acer Swift 7. Wszystkie laptopy tej serii zamknięte są w aluminiowych obudowach, posiadają też aluminiowe wnętrze, zaś Swift 5 dodatkowo magnezową pokrywę. Modele wyposażane są zarówno w matryce matowe, jak i błyszczące (ekrany dotykowe) w rozdzielczości Full HD (IPS). We wszystkich urządzeniach serii Swift stosuje się podświetlane klawiatury. Najsłabiej wyposażony pod względem portów i gniazd jest Swift 7, które ze względu na swój ultracienki wymiar nie posiada odpowiednio dużo miejsca, niemniej pozostałe modele z serii prezentują się pod tym względem całkiem dobrze – wszędzie znajdziemy złącze USB typu C i wyjście HDMI.

Standardowym wyposażeniem są dyski SSD o pojemności od 256 do 512 GB (w przypadku niektórych modeli Swift 1 zastosowano pamięć flash w rozmiarze 64 – 128 GB).

Jeśli chodzi o zastosowane procesory, poszczególne modele serii bardzo się od siebie różnią – można tu odnaleźć zarówno słabsze, jak i mocniejsze jednostki: od Intel Pentium N5000, przez Core i3-8145U do Core i7-8565U. W miarę pojawiania się nowszych jednostek centralnych, mogą zastępować one starsze w kolejnych wariantach poszczególnych modeli.

 

Acer Predator

Seria Predator to urządzenia produkowane z myślą o graczach. Drapieżny dizajn w kolorze czarnym, czerwonym i niebieskim. Wyposażone w mocne jednostki centralne i wydajne karty graficzne. Wykonane głównie z tworzywa z niewielką ilością aluminium. Acer Helios 300, Heliosa 500, Triton 700, Predator 21X oraz Tritona 900 – choć posiadają różne nazwy, wszystkie należą do tej samej serii gamingowej zjednoczonej charakterystycznym logo producenta.

Acer Predator wyposażone są głównie w matryce IPS w rozmiarze 15,6 i 17,3 cala w rozdzielczości Full HD. Ekskluzywny Acer Predator 21X wyróżnia się pod tym względem – ma on bowiem wygięty ekran o przekątnej 21 cali w rozdzielczości 2560x1080 pikseli. Jednak ten model Predatora wyróżnia się pod każdym względem: procesor Intel Core i7-7820HK, 64 GB RAM-u, napęd SSD 1 TB, HDD 1 TB oraz dwie karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1080 SLI. Niektóre modele wyposażane są w matryce Ultra HD 4K (3840x2160 pikseli), które mogą być wykorzystywane także przez grafików komputerowych (odświeżania obrazu NVIDIA G-Sync wraz ze stuprocentowym odwzorowaniem przestrzeni barw Adobe RGB). Część modeli posiada także 144. HZ odświeżanie ekranu. Cechą Predatorów są także bardzo zróżnicowane, wygodne klawiatury (chicklet, przełączniki mechaniczne).

Predatory są jednymi z najlepiej wyposażonych laptopów pod względem portów i złączy: od USB typu C zgodnym z Thunderboltem 3, przez USB typu A, DisplayPort, cyfrowe HDMI i podwójny audio-jack 3,5 mm, do Ethernet RJ-45.

Niestety ich waga i gabaryty nieco utrudniają zadania związane z mobilnością laptopa. „Najcięższym” przypadkiem jest tu wspomniany predator 21X, ważący wraz z walizką 28 kg.

 

Acer Nitro

Acer Nitro to budżetowa linia laptopów stworzonych dla graczy. Wydajność zastosowanych podzespołów jest wyższa od elementów wykorzystywanych w ultrabookach, jednak nie dorównuje tym stosowanym w serii Predator. Odpowiednio niższa jest także cena tych urządzeń w porównaniu do gamingowych Predatorów. Linia Acer Nitro to w zasadzie jeden model Nitro 5 oferowany w różnych konfiguracjach. Może być on wyposażony zarówno w podzespoły Intel i NVIDIA, jak również AMD i Radeon (np. Intel Core i7-8750H 6-rdzeniowy 2.20 GHz plus NVIDIA GeForce GTX 1050 lub AMD Ryzen 5 2500U 4-rdzeniowy 2 GHz plus AMD Radeon RX 560X).

Obudowa Nitro 5 bazuje na tworzywie, brak tutaj elementów z aluminium, jednak jakość wykonania jest całkiem wysoka. W serii tej produkowany jest także w kilku opcjach wyposażenia model laptopa konwertowalnego o nazwie Acer Nitro Spin 5.

Nitro 5 wyposażony został w matową matrycę 15,6 cala w rozdzielczości Full HD (1920x1080) wykonaną w technologii IPS. Zastosowano klawiaturę typu chicklet z czerwonym podświetleniem klawiszy. Modele Acer Nitro dysponują sporą liczba portów i gniazd. Znajdziemy tu wszystko w co tradycyjnie może być wyposażony laptop: USB typu C (choć bez wsparcia dla Thunderbolt 3), porty USB typu A, wyjście HDMI, sieciowy Ethernet RJ-45, mini audio-jack, czytnik kart pamięci SD.

 

Acer Chromebook

Acer Chromebook to linia laptopów konwertowalnych (wykorzystanie zawiasów 360 stopni) pracujących w oparciu o system operacyjny Chrome OS. Laptopy te wyróżniają niewielkie, kompaktowe rozmiary – grubość 15,5 mm. Wszystkie modele tej serii wyposażone są w matryce 13,3 cala w rozdzielczości Full HD (1920x1080) 16:9 wykonane w technologii IPS. Pasywne chłodzenie sprawia, że korzystanie z multimediów jest niezwykle komfortowe. To energooszczędna linia urządzeń zaprojektowana do współpracy z wydajnymi bateriami – czas pracy na jednym ładowaniu sięga nawet 12 godzin. Do magazynowania danych wykorzystano pamięci typu flash o pojemnościach od 16 do 64 GB (w zależności od konfiguracji modelu).

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).