Odzyskiwanie danych z laptopa Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych - niezależnie od rodzaju usterki, która stanowi przyczynę utraty danych. Dysponujemy pełną wiedzą w dziedzinie data recovery. W dziedzinie tej działamy bardzo aktywnie skutecznie odzyskując dane ze wszelkich nosników danych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać pełnowartościową analizę nośnika, jak również wykonać każdą usługę z dziedziny odzysku danych. Jesteśmy w stanie dokonać odzysku danych nawet z poważnie uszkodzonego dysku twardego. Dysponujemy niezbędną wiedzą, komorą bezpyłową oraz wieloma sukcesami na tym polu. 

Odzyskiwanie danych z laptopa, z dysku twardego HDD

Odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków twardych. Znane są nam wszystkie rodzaje usterek - radzimy sobie w przypadku dysku z uszkodzoną powierzchnią, uszkodzonymi głowicami, uszkodzonym firmwarem, przyklejonymi głowicami do powierzchni talerzy, uszkodzonym silnikiem, usterkami logicznymi, usterkami strefy MFT. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę - dzięki czemu nie musimy zlecać procesu odzyskiwania danych zewnętrznym firmom. 

Odzyskiwanie danych z laptopa, z dysku SSD

Z jednej strony obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania dyskami typu flash. Z drugiej zaś strony rozumiemy jakie zagrożenia niesie za sobą składowanie danych na tego rodzaju nosniku. O ile w przypadku tradycyjnego dysku twardego z mechaniką, talerzami głowicami, w którym w najgorszym razie może dojść do poważnej usterki mechanicznej - o tyle w przypadku uszkodzenia dysku typu SSD mamy nierzadko do czynienia z sytuacją w wyniku której dostęp do danych może być albo całkowicie niemożliwy albo utrudniony w znacznym stopniu. Również cena odzysku danych z dysku typu SSD jest niemal zawsze wyższa niż w przypadku odzysku danych z tradycyjnego dysku twardego. Często usterki firmwaru jakie zdażają się na dyskach twardych SSD powodują, że jedyną możliwą metodą odzysku jest wylut kości pamięci i odczyt typu chip-off. Problem w tym, że istnieją takie rodzaje dysków SSD, które mają całkowicie szyfrowaną pamięć - i w takich przypadkach odzysk danych z dysku SSD może okazać się całkowicie niemożliwy. W dowolnym wypadku zachęcamy do skorzystania z opcji darmowej diagnozy - często będziemy w stanie dokładnie sprawdzić wszystkie aspekty, zawiłości i zaproponować usługę - bez przymusu, konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów (np. w przypadku rezygnacji z odzysku danych). 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).