Odzyskiwanie danych z laptopa IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Odzyskiwanie danych z laptopa

Jesteśmy biegli w odzyskiwaniu danych - niezależnie od rodzaju usterki, która stanowi przyczynę utraty danych. Dysponujemy pełną wiedzą w dziedzinie data recovery. W dziedzinie tej działamy bardzo aktywnie skutecznie odzyskując dane ze wszelkich nosników danych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać pełnowartościową analizę nośnika, jak również wykonać każdą usługę z dziedziny odzysku danych. Jesteśmy w stanie dokonać odzysku danych nawet z poważnie uszkodzonego dysku twardego. Dysponujemy niezbędną wiedzą, komorą bezpyłową oraz wieloma sukcesami na tym polu. 

Odzyskiwanie danych z laptopa, z dysku twardego HDD

Odzyskujemy dane z uszkodzonych dysków twardych. Znane są nam wszystkie rodzaje usterek - radzimy sobie w przypadku dysku z uszkodzoną powierzchnią, uszkodzonymi głowicami, uszkodzonym firmwarem, przyklejonymi głowicami do powierzchni talerzy, uszkodzonym silnikiem, usterkami logicznymi, usterkami strefy MFT. Posiadamy wszelkie niezbędne narzędzia oraz wiedzę - dzięki czemu nie musimy zlecać procesu odzyskiwania danych zewnętrznym firmom. 

Odzyskiwanie danych z laptopa, z dysku SSD

Z jednej strony obserwujemy znaczny wzrost zainteresowania dyskami typu flash. Z drugiej zaś strony rozumiemy jakie zagrożenia niesie za sobą składowanie danych na tego rodzaju nosniku. O ile w przypadku tradycyjnego dysku twardego z mechaniką, talerzami głowicami, w którym w najgorszym razie może dojść do poważnej usterki mechanicznej - o tyle w przypadku uszkodzenia dysku typu SSD mamy nierzadko do czynienia z sytuacją w wyniku której dostęp do danych może być albo całkowicie niemożliwy albo utrudniony w znacznym stopniu. Również cena odzysku danych z dysku typu SSD jest niemal zawsze wyższa niż w przypadku odzysku danych z tradycyjnego dysku twardego. Często usterki firmwaru jakie zdażają się na dyskach twardych SSD powodują, że jedyną możliwą metodą odzysku jest wylut kości pamięci i odczyt typu chip-off. Problem w tym, że istnieją takie rodzaje dysków SSD, które mają całkowicie szyfrowaną pamięć - i w takich przypadkach odzysk danych z dysku SSD może okazać się całkowicie niemożliwy. W dowolnym wypadku zachęcamy do skorzystania z opcji darmowej diagnozy - często będziemy w stanie dokładnie sprawdzić wszystkie aspekty, zawiłości i zaproponować usługę - bez przymusu, konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów (np. w przypadku rezygnacji z odzysku danych). 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki