Naprawa uszkodzeń mechanicznych Odbieramy bezpłatnie sprzęt na terenie Polski
Loading...

IVITER poszukuje pracowników

Cały czas rośniemy, przybywa klientów, zleceń, pracy. Bardzo poszukujemy do pracy osób zwłaszcza na stanowiska związane z obsługą klienta (sprzedaż, negocjacje i nadzór nad procesem naprawy), serwisantów elektroników - w tym również zaawansowanych serwisantów sprzętu AGD, sprzedawców elektroników - chcących zaangażować się w tworzenie i rozwoju naszego elektronicznego sklepu internetowego oraz stacjonarnego, specjalistów od mechaniki - zdolnych tworzyć obudowy, wzornictwo naszych urządzeń.
Szczegóły pod linkiem https://iviter.pl/oferty-pracy/

Bezpłatny i niezobowiązujący odbiór i odwiezienie sprzętu do klienta na terenie Warszawy oraz całej Polski.

W związku zaistniałą sytuacją oferujemy bezpłatny transport (nie dotyczy to przesyłek wielkogabarytowych) sprzętu do serwisu i z serwisu na terenie Warszawy oraz całej Polski, jak również bezpłatną diagnozę. Cała operacja nie zobowiązuje do zlecenia nam odpłatnej usługi. Sprzęt odwożony do klientów dezynfekowany jest przy pomocy specjalnych preparatów. Zapraszamy do kontaktu mailowego w celu ustalenia szczegółów, ewentualnie telefonicznego (preferowany mail) - serwis(małpa)iviter.pl . Drodzy Klienci! Przed zamówieniem kuriera będziemy chcieli jeszcze ustalić kilka szczegółów aby wstępnie ustalić czy dana naprawa jest potencjalnie możliwa do wykonania i czy jej koszt będzie optymalny. Wszystko ustalimy przy bezpośrednim kontakcie. 

Szczegóły odnośnie wysyłki sprzętu dostępne pod linkiem: 
https://iviterserwis.pl/bezplatny-odbior-urzadzenia


Zajmujemy się profesjonalną naprawą laptopów każdego producenta i każdej marki. Dysponujemy doświadczonym zespołem techników, nowoczesnym sprzętem serwisowym, a także dostępem do komponentów, które regularnie wymieniamy w jednym z naszych punktów zlokalizowanych na terenie Warszawy. Świadczymy usługi serwisowe zarówno dla firm, jak i dla osób fizycznych. Nie ma takiej naprawy, której nie bylibyśmy w stanie wykonać!

Uszkodzenia mechaniczne, na jakie narażone są sprzęty eleketroniczne mogą wydarzyć się zawsze i wszędzie. Wystarczy, że laptop stanie się ofiarą upadku z dużej wysokości (do której również zaliczamy biurka), a będziemy mieli problem nie tylko (w najgorszym przypadku) z pękniętą matrycą lecz także klawiaturą czy innymi częściami wystepującymi w laptopie.

Każda naprawa w serwisie pogwarancyjnym Iviter rozpoczyna się od kontaktu telefonicznego z jednym z naszych konsultantów lub osobistego w placówce, gdzie obsługa klienta dokonuje szacunkowych kosztów naprawy. Dopiero po pozytywnej decyzji klienta, jaką jest pozostawienie uszkodzonego sprzetu w serwisie, przyjmujemy laptopa i przekazujemy go do naszych techników, którzy dokonują kompleksowej diagnozy pozwalającej na m.in. sprawdzenie dostępności podzespołów oraz określenie przewidywanego czasu naprawy. To także moment, w którym określamy ostateczną kwotę naprawy.

Uszkodzenia mechaniczne i fizyczne w laptopach

Wymienimy matryce, popękane obudowy, uszkodzone zawiasy, prowadnice, ramki matrycy, klawiatury, dyski i inne. Żadnej z objaw usterki nie należy lekceważyć, gdyż mogą one prowadzić do znacznie większych uszkodzeń, które z kolei wiążą się albo z wyższymi kosztami naprawy albo z koniecznością kupna nowego sprzętu, a podejrzewamy, ze dwa ostatnie punkty, są na szarym końcu Twojej listy.

Wymiana matrycy w laptopie

Rozbita czy pęknięta matryca stanowi nie lada problem dla użytkownika. Do najczęstyszch objawów należą oczywiście widoczne stłuczenia, a także pojawiające się pionowe lub poziome pasy, migotanie obrazu, piksele, przebarwienia czy zanik podświetlenia. Choć te drugie równie dobrze mogą wynikać ze względu na uszkodzenie inwertera (po uruchomieniu laptopa widoczny jest brak podświetlenia matrycy), kabla sygnałowego, karty graficznej (jednolity kolor, widoczne szumy i linie). Dlatego nie powinieneś podejmować się napraw na własną rękę, tylko przekazać laptopa do serwisu pogwarancyjnego gdzie doświadczenie technika pozwoli na zdiagnozowanie problemu oraz kompleksową naprawę.

Wymiana ramki matrycy lub klapy w laptopie

Powodem dla którego posiadasz uszkodzoną klapę lub ramkę matrycy w laptopie jest następstwo upadku, uderzenia a także tak zwanego zmęczenia materiału, poprzez stałą eksploatację urządzenia, która bezpośrednia doprowadza do wyrwania gwintów mocowania zawiasów do klap matrycy.

Wymiana prowadnic lub zawiasów w laptopie

Upadek, uderzenie, eksploatacja to także podowy dla których należy wymienić prowadnice lub zawiasy. W przypadku zawiasów ważne jest, by wymieniać je parami, gdyż muszą stawiać taki sam opór przy zamykaniu i otwieraniu klapy laptopa. Jeżeli wymienimy jeden zawias możemy doprowadzić do sytuacji wyrwania gwintów z klapy, obudowy laptopa, a nawet pęknięcia matrycy.

Wymiana elementów obudowy laptopa / wymiana części laptopa

Wymieniamy części laptopa zarówno uszkodzone mechanicznie, jak i eleketronicznie. Wszelkie peknięcia, wyrwane gwinty, niedziałający czytnik linii papilarnych, touchpad, głośniki, a także inne części utrudniające komfortową pracę na laptopie lub uniemozliwiającą jakąkolwiek pracę wykonamy w serwisie pogwarancyjnym Iviter.

 

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).