Naprawa BIOS-u IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

Naprawa BIOS-u

BIOS (Basic Input Output System) jest programem, który startuje w momencie uruchomieniem laptopa i zarządza działaniem płyty głównej oraz zasobami komputera do chwili uruchomienia systemu operacyjnego.

Objawy awarii

Objawem uszkodzenia BIOS-u jest na ogół problem z normalnym rozruchem laptopa. Symptomami wyczerpania baterii BIOS-u mogą być kłopoty z właściwym wyświetlaniem daty oraz gubienie ustawień.

Przyczyny awarii

Awaria BIOS-u następuje najczęściej z powodu jego nieudanej aktualizacji, oraz w wyniku wgrania niewłaściwego BIOS-u, co ma na ogół miejsce w wyniku nieautoryzowanych działań – wbrew zaleceniom producenta. Samoczynne uszkodzenie jest obecnie coraz rzadziej spotykane.

Naprawa

Choć istnieją różne poradniki dotyczące samodzielnej naprawy BIOS-u, należy w tym przypadku być jednak szczególnie ostrożnym i lepiej powierzyć sprzęt doświadczonym serwisantom – w wielu przypadkach możliwość przywrócenia BIOS-u po awarii dotyczy tylko laptopów dających się uruchomić (procedura Crisis Bios Recovery), co przy poważnych uszkodzeniach na ogół nie występuje i próby samodzielnych działań nie przynoszą rezultatów. BIOS zapisany jest w kości pamięci typu flash, która musi być wylutowana i umieszczona w specjalnym programatorze aby procedura naprawy oprogramowania mogła być właściwie i skutecznie przeprowadzona.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki

Odpowiedzialność właściciela

IVITER serwis - chociaż stoi za nim obecnie armia oddanych ludzi, techników, managerów, zaopatrzeniowców, doradców - to jest on tworem jednego człowieka - to ja stworzyłem i wymyśłiłem tę firmę, co było zwłaszcza trudne w dobie niemal całkowitej likwidacji przemysłu elektronicznego oraz zdecydowanej niechęci producentów elektroniki do nieaturyzowanych serwisów (lobby producentów elektroniki m.in. zdołało wprowadzić zakaz płatnej reklamy usług serwisowych w wyszkukiwarce google). Udało się stworzyć funkcjonujący serwis elektroniki. Wiem, doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko się udało, wiem też, że w wielu dziedzinach zwyczajnie nie ma innego serwisu, jesteśmy jedyną opcją - uprzejmie więc jako właściciel firmy proszę - w przypadku jakichkolwiek kłopotów, opóźnień, niedogodności, reklamacji - proszę o kontakt bezpośredni mailowy ze mną a obiecuję każdy kłopot rozwiązać osobiście lub przy pomocy moich najbardziej zaufanych managerów. Kontakt to iwo (at) iviter.pl (zastąpić (at) proszę znakiem @. Pozdrawiam! Iwo Czerniawski - twórca i właściciel firmy IVITER 

6 miesięczna gwarancja na naprawy

Z dniem 24.12.2019 wprowadzamy 6-miesięczną gwarancję na wszystkie naprawy wykonane w naszym serwisie. 

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe).