Laptop pracuje bardzo wolno IVITER SERWIS Warszawa
Loading...

IVITER poszukuje ludzi do pracy. Pełna lista stanowisk dostępna tutaj https://iviter.pl/oferty-pracy/ - piszcie do nas, warunki zatrudnienia do pełnej negocjacji (zwłaszcza w przypadku doświadczonych osób, chętnie spełnimy Wasze wymagania finansowe). 

W celu dokonania możliwie najszybszej naprawy prosimy udać się do naszego oddziału na Placu Konstytucji 5 - lokal "Instrumenty Muzyczne"  - posiadamy tam wysoko wykwalifikowanych techników, którzy świetnie znają się w zakresie usług naprawy, smartfonów, tabletów czy laptopów. 

Laptop pracuje bardzo wolno

Przyczyny takiego stanu mogą być natury programowej i sprzętowej. Wśród programowych powodów zbyt wolnego działania laptopa należy wymienić:

Zbyt duża liczba aplikacji działających w tle – niepotrzebne aplikacje należy wyłączyć, można wykonać to we własnym zakresie albo zgłosić się do serwisu, który przeprowadzi odpowiednią optymalizację.

System operacyjny (Windows) w czasie swego działania bywa zaśmiecany – pliki tymczasowe, niekontrolowana instalacje oprogramowania, aktualizacje, gromadzenie plików i działania na plikach. Wszystko to sprawia, że laptop staje się wolniejszy, dlatego zalecane jest wykonanie co pewien czas „sprzątania” systemu. Jeśli nie jesteśmy w stanie przeprowadzić takich czynności we własnym zakresie za pomocą stosownego oprogramowania, zapraszamy do odwiedzenia serwisu gdzie zostaną wdrożone odpowiednie czynności przywracające właściwe działanie Windowsa (usuwanie zbędnych plików, wpisów, defragmentacja, w skrajnych przypadkach formatowanie).

Oprogramowanie malware – wirusy wpływają na komfort pracy, zainfekowane laptopy nie pracują prawidłowo. Niezbędne jest usunięcie takiego oprogramowania – serwis nasz posiada odpowiednie narzędzia do przeprowadzenia tego typu operacji.

Do sprzętowych przyczyn powolnego działania laptopa należy niewydolny układ chłodzenia. Zakurzone wentylatory nie mogą prowadzić właściwej cyrkulacji powietrza i odprowadzać nadmiaru ciepła z wnętrza komputera, przez co dochodzi do przegrzewania układów płyty głównej i spowolnionego działania systemu, a w dalszej konsekwencji także uszkodzeń układów. W takiej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie czyszczenia systemu chłodzenia. Serwis nasz przeprowadza kompleksową usługę oferującą także wymianę termopasty i termopadów – past i taśm termicznych zużywających się w trakcie eksploatacji, a stanowiących niezbędny warunek właściwej i sprawnej wymiany termicznej.

Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Nie działamy w ramach gwarancji. 

Kontakt telefoniczny do nas - 22 113 40 88.
Darmowa diagnoza i wycena naprawy. Sprawdź nasze referencje: https://iviterserwis.pl/referencje-i-opinie

Jeśli nie mieszkasz w Warszawie możesz wysłać do nas sprzęt do naprawy. Szczegółowa instrukcja o tym jak tego dokonać: https://iviterserwis.pl/kontakt-i-adres-wysylki